ATV dizisinde pazar Akşamları yayınlanan Maria ile Mustafa dizisinin final yapma kararı alındı. Kapadokya’da çekilen bu dizi şimdiye kadar 15 bölüm yayınlandı. Yayınlanan hiçbir bölümünde istediği reytinglere bir türlü ulaşamadığı için senaryoda değişiklik yaptı. Fakat buna rağmen senaryoda toparlanma gibi bir durum söz konusu olmadı.

Başrollerinde Jessica May ve Hilmi Cem İntepe oynuyor. ATV de sürekli olarak reyting yaşanması bir süre sonra final kararı almaya kadar gitti. Dizi 2 bölüm sonra final yaptıracak. ATV üzerinde gezen kara bulutlar bununla sınırlı kalmadı. Bazı sıkıntılar da kendini göstermeye başladı. Dizi sevenlere ise final kararı alınmasına çok üzüldü.

Pek çok yorum yaparak dizine final yapmaması konusunda görüş bildirdiler. Gününde iyi olmasına rağmen neden reytinglerde tutunamadığını kimse anlamadı. Halkın artık klasik dizilerden sıkıldığını gösteriyor. Alınan karara göre dizi 17. bölümde final yapıyor. Başarılı oyuncu kadrosuna ve başarılı dizi senaryosuna rağmen reytinglerde tutunamadı için final yapan diziler arasında yer alacak.

Maria İle Mustafa Dizi Setinde 18 Korona Virüs Testi Pozitif Çıktı!

Son zamanlarda final kararı alması ile gündeme gelen Maria ile Mustafa dizisi talihsiz bir olayla da gündeme geliyor. Reytinglerde bir türlü toparlanma sağlayamayan bu dizi final kararı alarak 2 bölüm sonra ekranlardan ayrılacak.

18 kişinin birden korona virüs testinin pozitif olduğu ortaya çıktı. Başrol oyuncularından biri olan Tamer Levent korona virüs pozitif çıkan hastalıklar arasında yer alıyor. Bu kadar kişinin birden pozitif çıkması ile birlikte dizi setinin tamamen karantinaya alındığı ortaya çıktı. 27 Aralık tarihinde dizinin final yapması bekleniyorken korona virüs sebebiyle karantinaya girmeleri ile birlikte final süresi uzayacak mı? Korona virüs olan hastaların sağlık durumlarının iyi olduğu söyleniyor.

ATV kanalının üzerinde kara bulutlar dolaşmaya devam ediyor. Bu kara bulutların bir sebebi var mı? Zamanla final olup olmadığını göreceğiz. Maria ile Mustafa dizisi ilk bölümünde çok ilgi görse bile bu durumun devamı gelmedi ve reytingler bir türlü yükselmedi. Talihsiz olaylar da üst üste gelmeye başlayınca final yapma kararının en doğru karar olacağı düşünüldü.