Bir zamanların fenomen dizisi haline gelen ve Fox TV ekranlarında yayınlanan O Hayat Benim dizisine Romanya uyarlaması yapılacak. Yakın bir zamanda Romanya formatında çekilecek olan dizi şimdiden merak konusu uyandırdı. Eski dönemlerde adından sıkça söz ettiren ve reyting rekorları kıran O Hayat Benim isimli dizi büyük bir heyecan içerisinde izlenmişti. Başrollerinde şarkıcı ve oyuncu Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray, Yeşim Ceren Bozoğlu gibi ünlü isimlerin rol aldığı O Hayat Benim dizisinin yeni Romanya uyarlamasının çekimlerine hızlı bir şekilde başlandı.

Eski Diziye Yeni Romanya Uyarlaması

Bir zamanlarda Fox tv ekranlarında fırtınalar estiren ve Türkiye izleyicilerini bir hayli etkileyen O Hayat Benim dizisinin Romanya uyarlaması geliyor. Türkiye genelinde yüksek oranda takip edilen O Hayat Benim dizisi yurt dışında yer alan çok sayıda ülke tarafından da beğeniliyordu. Romanya uyarlaması yapılacak olan dizinin yeni ismi Adela olarak geçecek. Bir yıl önce Calinos Entertainment tarafından yeni hali Romanyalılara satılan O Hayat Benim isimli dizi yeni ismi Adela adı altında Romanyalı seyircileri ile buluşacak.

O Hayat Benim dizisinin Romanya uyarlaması geliyor!

O Hayat Benim Adela Oldu

Ünlü senarist Ruxandra Ion ve güçlü ekibi tarafından yeniden uyarlanan aynı zamanda prodüksiyonunu Antena 1’e bağlı Dream Film prodüksiyon şirketi tarafından yapımcılığı üstlenen Alexandru Dunaev Keremcem’in, Mara Oprea Ezgi Asaroğlu’nun ve Oana Mosneagu Ceren Moray’ın canlandırdığı rollere hayat vereceği konuşuluyor. O Hayat Benim isimli dizinin yeni ismi Adela olacak. Romanya formatında çekilecek olan dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Anca Sigartau, Marian Ralea ve Paul Andronic gibi bir çok başarılı isimler rol alacak.

O Hayat Benim dizisinin Romanya uyarlaması geliyor! 1

Türkiye’de bir dönemlere damga vuran dizinin Romanya uyarlaması şimdiden merak içerisinde bekleniyor. Türkiye genelinde eski dönemlerde yayınlanan ve birbirinden heyecanlı dört sezon ve 131 bölümle izleyici tarafından ilgiyle izlenen Pastel Film imzalı olan FOX TV’nin en sevilen dizileri arasında yer alan O Hayat Benim dizisinin Romanya  uyarlamasının çekimleri hızlı bir şekilde devam ediyor. Romanya formatlı dizi çekimlerin tamamlanmasının ardından seyirci ile buluşmaya hazırlanacak.

O Hayat Benim dizisinin Romanya uyarlaması geliyor! 2