Evlilik İçin İdeal Erkeği Tanımladı! Bu Özellikler Varsa Kaçırmayı

Günümüz de yazdığı yazılar ve verdiği bilgilerle ön plana çıkan Aşkım Kapışmak’ın detaylı olarak kim olduğu, ne üzerine eğitim aldığı, gün geçtikçe insanlar arasında merak edilen konular arasında ön plana çıkmaktadır.

Aşkım Kapışmak Kimdir?

1979 senesin de İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yaşı 12 ye geldiğin de konservatuar eğitimi almıştır. Eğitim yeri Arif Sağ Saz Evi’dir. Lise dönemlerin de pek çok defa sahnelere çıkmıştır. Liseyi bitirince Marmara Üniversitesi Teknik Bilimler bölümüne giriş yapmıştır. Daha sonra insan ilişkilerine yönelmiştir ve Amerika’ da davranış bilimleri ve psikoloji lisansını tamamlamıştır.

Nerelerde Hizmet Veriyor Ve Kitapları Nelerdir?

Sahnede daha etkili olabilmek ve dikkat çekmek için Müjdat Gezen sanat merkezinde, beden dili, diksiyon ve sahne sanatları üzerine dersler almıştır. Daha sonra bunları, tek kişilik gösteri olarak sahneye koymaya başlamıştır. Son olarak iki kitap çıkarmıştır. Şu an üniversiteler, belediyeler ve özel şirketler de seminerler düzenlemektedir. Son zamanlar da televizyon programlarında da, sık sık verdiği bilgilerle ön plana çıkmaktadır. ‘Kadınlar sağdan erkekler soldan’ ve ‘ Beni benimle aldatır‘ mısın kitapları oldukça popülerdir ve çok satmıştır. Yine son günlerde çıkarmış olduğu ‘Küçük mutluluklar’ kitabı da ilgi görmektedir. Bunların dışın da bir de ‘ Hangi anne hangi babasınız’ kitabı da bulunmaktadır.

Aşkım Kapışmaktan İdeal Erkek Tanımı

Kitapları ve tavsiyeleri ile dikkatleri üzerine çeken Aşkım kapışmak, bilindiği üzere davranış bilimleri ve ilişki uzmanıdır. Doğal olarak da, davranışlardan kişiliğe dair bilgiler paylaşmaktadır. Pek çok konu da ilişkiler üzerine tavsiye veren uzmanın, sosyal medyada da pek çok takipçisi bulunmaktadır. Çok takip edilen isimlerdendir.

Kadın erkek ilişkilerin de çoğu zaman ipuçları vererek, pek çok insana fayda sağlamaktadır. Evlilik kurumu için de oldukça fazla söyleşileri ve yazıları yer almaktadır. Bu kez de kadınlara, evlenecekleri zaman nasıl eş seçiminde bulunmalarına dair tavsiyelerde bulunmuştur. Evlenecek kadınların, erkeklerde dikkat etmesi gereken en önemli 3 özelliği söyleyerek, bunlara özen gösterilmesi hususunda uyarılar vermiştir.