Son zamanlarda adını çok sık duyduğumuz ilişki uzmanlığı yapan, aynı zamanda yazar ve davranış bilimleri uzmanı olarak da tanınan Aşkım Kapışmak sizlere evlenmek için en uygun erkek nasıl olmalıdır? Ne gibi kriterlere sahip olmalıdır? Evlenilecek erkek adayında öncelikli olarak hangi özellikler bulunmalıdır? gibi gelen sorulara cevaben kısa ve öz bir şekilde açıklama yaptı. Gelişen teknoloji ve iyileşen şartlarla beraber insanlar artık hızlı tüketime geçtiler. Hızlı tüketim derken yiyecek ve içecek anlam ile sınırlandırmamalıyız.

Türkiye'de evlenme oranı son 10 yılda yüzde 25 düştü

Hızlı tüketim dediğimiz kavram sadece somut nesnelerle kısıtlanmamalıdır. İnsanlar artık sevgi ve saygı gibi duyguları da hızlı tüketip sonrasında ben nerede yanlış yapıyorum diye kendilerine kızıyorlar. Tüm bu yanlışların getirileri olarak kendilerini yetersiz görüp artık bir uzmandan yardım almak ve kendilerini bu konuda iyileştirmek, geliştirmek istiyorlar. Hızlı tüketilen sevgi ve saygı ile artık evlenmek zorlaştı. Acaba doğru insan mı? soruları ile baş başa kalmaya başladınız. İlişki uzmanı Aşkım Kapışmak bu konuyu sizler için ele aldı.

Doğru Eş Adayının Bulundurması Gereken 3 Ana Özellik

İlişki uzmanı Aşkım Kapışmak bu 3 özelliği bulunduran erkeğin hem doğru bir eş olduğunu hem de bu erkeğin eşini aldatmayacağı konusunda düşüncelerini söyledi. Aşkım kapışmak düzenli olarak kitap okuyan ve meditasyon yapan bir erkeğin aldatma gibi olumsuzlara düşmeyeceğini söyledi.

Burcuna Göre Evlilik Senin İçin Ne İfade Ediyor? – Moyra

Allah korkusu var mı? Bu konuda düşünceleri neler, yaşayış biçimi ve olaylara bakış açısına dikkat ederek anlamaya çalışın. Meditasyon Yapıyor Musun? Bu soruyu sorarak kendini mutsuz anlarda bile sakin tutabiliyor mu bunu öğrenebilirsiniz. Kitap Okuyor Musun? Vaktinin çoğunu nasıl geçirdiğini anlayabilirsin.

Evlilik kredisi veren bankalar nelerdir? 2020 Bankalardan yeni evlenecek  çiftlere 100 bin TL'ye kadar evlilik kredisi

Temel Yapı Taşları

Yukarıda sayılan özellikler aslında tüm insanlarda 7 den 70’e her bireyin kendini bilmesi, tanıması ve geliştirmesi için gerekli olan yapı taşlarından sadece üç tanesidir. İlişki uzmanı Aşkım Kapışmak ideal bir erkek adayında da bu özelliklerin olmasına dikkat edilmesi gerektiği söyledi. Bunları yapan yaşam tarzı haline getiren birinin sizi aldatmayacağını, aldatmaya vakit bulamayacağı açıklamalarında bulundu. Evlenmeden önce birbirinizi iyi tanıyın ve tanışma aşamasında onu iyi gözlemleyin bu kriterleri de göz önünde bulundurmayı unutmayın.