ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol programı pek çok bilinmez diye ortaya çıkarıp insanları ailelerine kavuşturan bir programdır. Necati Güngül isimli bir adam yıllar önce ablasının Amerika’ya bir aileye evlatlık verilmesi üzerine programa katılarak ablasını bulmak istedi. Ablasını bulmak için gelen adam aldığı talihsiz haberle adeta yıkıldı. Ablasının 2012 yılında vefat ettiğini öğrenen Necati gözyaşlarını tutamadı. Necati’nin ağlaması ile birlikte stüdyoda herkes gözyaşlarına boğuldu. Necati Ankara’da memurluk yapan biridir.

yillardir-aradigi-ablasinin-olum-haberini-esra-13720007_3225_m

Esra Erol bu haberi verirken gözyaşlarını tutamadı. İki kardeşin buluşmasını görmek isterken ablasının ölüm haberini almak hem izleyicileri hem de stüdyoda bulunan kişileri çok üzdü. Stüdyoda yaşanan bu üzücü olay sonrasında daha farklı konular ortaya çıkmaya başladı. Necati ölen ablası için çok fazla gözyaşı döktü. Tam kavuşacakları sırada ablasının ölüm haberini alması Necati’yi adeta yıktı.

yillardir-aradigi-ablasinin-olum-haberini-esra-13720007_5177_m

Ablasını Arıyordu Ölüm Haberi İle Yıkıldı!

Esra Erol programında pek çok kayıp insanlar ya da kopmuş aileler bir araya getirilerek tekrar birbirlerine kavuşması sağlanıyor. Bu programda pek çok mucizeye şahit olmak mümkündür. Son bölümünde meydana gelen olayda ise çok acı bir gerçek ortaya çıktı. Esra Erol iki kardeşi buluşturmak isterken Necati’nin ablasının 2012 yılında cilt hastalığı sebebiyle öldüğünü öğrendi. Bu haberi Necati’ye verirken Esra Erol’da çok zorlandı. Ağlayarak ve boğaz düğümlenerek bu haberi kardeşine verdi. Bu haberi alan kardeşi canlı yayında hüngür hüngür ağlamaya başladı. Tam kavuşmak isterken bir vedanın yaşanması stüdyodaki ve televizyon ekranlarında izleyenleri çok üzdü.

yillardir-aradigi-ablasinin-olum-haberini-esra-13720007_109_m

Acı Detay Herkesi Yaraladı

Necati Güngül isimli kişi abla Esra’yı aramak için Esra Erol’un programına katıldı. Fakat katıldığında ablası Esra’nın 2012 yılında vefat ettiğini öğrendi. Ölmesini sebebi ise yaşadığı bir cilt problemi olmuş. Stüdyo duygusal anlar yaşanırken acı bir gerçek ortaya çıktı. 2012 yılında Necati’nin bir kızı dünyaya geliyor. Ablasının öldüğü yıl kızına ablasının ismini veriyor. Bilmeden ablasının öldüğü yıl ablasının ismini kızına vermesi herkesi derinden yaralayan bir ayrıntı oldu. Stüdyodaki herkes bu ayrıntıdan sonra göz yaşlarına boğuldu.

yillardir-aradigi-ablasinin-olum-haberini-esra-13720007_1861_m