Taşlar yerinden oynatan EDHO’da işler çığırından çıktı. Korkmaz ve Çakırbeyli savaşları büyük bir hız ile başladı. Çok kan akan bu bölümüyle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde olaylar son hızıyla devam ediyor. Salı günleri ekranlara gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi büyük ilgi alıyor.

EDHO'da taşlar yerinden oynadı! Korkmaz, Çakırbeyli savaşı başladı!

Yeni isimlerin yer aldığı yeni bölümleriyle şaşırtmaya devam ediyor. Çakırbeyli ve Façalı aileleri arasındaki bağı kuvvetlendirmeye devam ediyor. Fakat Korkmazlar herkesin hedefinde gözüküyor.

Korkmazlar Ve Çakırbeyli Savaşı Çok Can Yaktı!

Çok fazla kan akan bu bölüm ile izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başardı. EDHO her bölümüyle şaşırtmayı başarıyor. Birçok isimle birlikte Korkmaz’lara yeni karakterler dâhil oldu. Uğur Keleş Derman Korkmaz oldu. Soner Türker Selman Korkmaz olurken Ahmet Erkut ise Dayı Korkmaz oldu. Son bölümünde Yaman Alparslan tarafından bıçaklandı.

Nezarethanede olan bu olay şok etti. Korkmaz ailesi ne karşı Çakırbeyli ve Façalı birlikteliği çok kan akıtacak. Savaş son hızı ile devam ediyor. Façalı ailesinden Behzat’ın ağır yaralanması işleri değiştirdi ve Korkmaz ailesinden yeni üyeler ekranda yer aldı. Ortaya çıkan üç isim Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yerini aldı.

Son Bölümünde Neler Yaşanmıştı?

Façalı ailesinden Behzat’ın ağır yaralanması Haşmet Façalı’yı derinden etkiledi. Kardeşinin intikamı için işe koyuldu. Hızır Reis ile planlar kurmaya başlar ve ilk hedef Yaman’ın kardeşi Derman’dır. Kardeşine yapılanların peşine düşen Haşmet Façalı Hızır ile birlik olup hapishanedeki Derman’ın peşine adam saldı.

Sahada bitmedi mahalleyi basan Haşmet Façalı’nın öfkesi dinmek bilmiyor. Alparslan ise masadan kovulmak ile kalmayıp birde amcasının evinden kovuldu. Korkmaz’lara yaklaşan Alparslan onlarla daha da samimi olur.

Haşmet ise hiç hız kaybetmeden Derman’ın peşine Yaman’ın ensesindedir. Alparslan eşine yapılanları unutmamış ve hesap sormak için güçleniyor. Mahallenin ve gariban kesimin sevgisini ve saygısını kazanır. Ömür’ün gitmesi ile yıkılan İlyas bir kez de Behzat’ın haberi ile yıkılır. Hızır Reis ise imdadına yetişiyor. Olaylar zinciri son hızıyla devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde bir kere kan aktı ve devamı gelecektir.