2000’li yılların en sevilen dizileri arasında Sihirli Annem dizisi de yer alıyordu. Efsane oyuncu kadrosu hafızalarımıza kazınan isimleri ile sihirli annem sonradan tekrar çekilmiş ve severek izlenmişti. Tekrarlarının bile severek izlendiği dizinin tekrar çekileceği yine gündemde.

Yeni çekilecek olan dizinin oyuncu kadrosu da son günlerde sosyal medyada dönmeye başladı. Dizinin eski kadrosundan kimseye teklif gitmediği ve tamamen yeni isimler ile çekileceğinin duyulmasının ardından kafalar biraz karıştı. Yeni kadro ile çekilecek olan Sihirli Annem bakalım eskisi kadar izleyiciyi ekrana bağlamayı başarabilecek mi?

Beklenen Dizi Acun Ilıcalı’nın Kanalında

Geçmiş yılların sevilen dizilerinden Sihirli Annem, Acun Ilıcalı’nın yeni kanalında sevenleri ile buluşacak. Dizinin kadrosu merak edilirken ufak ufak tüyolar verilmeye başlandı. Dizide eski kadrodan hiç kimse yer almıyor.

Damla Ersubaşı'dan Sihirli Annem açıklaması

Dizi tamamen yeni oyuncu kadrosu ile en baştan çekilmeye karar verilmiş. Bu konuyu da sosyal medya üzerinden öğrenen dizinin o zamanın çocuk yıldızları Gizem Güven, Zeynep Özkaya ve Jennifer Boyner biraz sitemli. Ara ara birlikte görüntülenerek geçmişten bu güne hiç kopmadıklarını vurgulayan bu üç isim yeni Sihirli Annem’in çekileceğini duydukları için mutlu olduklarını ancak bunu bizzat öğrenmedikleri için de biraz üzüldüklerini vurguladılar.

Vefa Önemli Bir Kavram

Sihirli annem dizisinin Çilek, Ceren ve Toprak’ı gerçek hayatta da dostluklarını sürdürmeye devam etmişler. Yıllardır birbirlerinden kopmadıklarını pandemi öncesine kadar sürekli görüştüklerini söylüyorlar. Dizinin yenisinin çekileceğine mutlu olduklarını söyleyen genç yıldızlar. Sonrasında bu haberi sosyal medyadan duymanın onları üzdüğünü de ekliyorlar.

Acun Ilıcalı'dan flaş karar! 'Sihirli Annem'e sürpriz isim - Magazin  Haberleri

Sihirli Annem filminin de son anda çekimlerinin iptal edildiğini duyurdular. Vefanın önemli bir kavram olduğunu ve çekimlerin başlayacağından öncesinde haberlerinin olmasının daha etik olacağını söyleyen üç genç oyuncu bu duruma oldukça üzüldüklerini de eklediler. Kendileri o zamanın çocuk oyuncuları, şimdilerde yeni dizide onlara yer verilemeyeceği de zaten uzun süre konuşulmuştu.

Son günlerde evliliği ile de gündeme oturan Gizem Güven 99 depreminde enkazdan kurtarılmıştı. Son yaşanan İzmir depremi ardından ona bir şeyler hatırlatmış olacak ki sosyal medya üzerinden oldukça fazla paylaşım yaparak dikkatleri yine üzerine topladı.