Son zamanların gözde isimlerinden biri olan Serenay Sarıkaya kısa önce tatile ayrıldı. Cem Yılmaz ile birlikteliğini sonlandıran ünlü isim Serenay Sarıkaya yaza daha doyamamış. Karantina notunu düştüğü güzel pozlarını şahsi hesabından yaptığı paylaşım ile sevenlerinin beğenisine sundu ve çok fazla beğeni aldı. Öyle bir fotoğraf paylaştı ki eski sevgilisi Kerem Bursin ile barışmış olabileceğini gündeme getirdi.

Eski Aşk Alevlendi Mi? Kerem ve Serenay Birlikte Mi?

Akılları karıştıran paylaşım Kerem Bursin ve Serenay Sarıkaya aşkını tekrar gündeme getirdi. Cem Yılmaz ile yaşadığı ilişkiyi  bitiren Serenay Sarıkaya sahil kenarından kareler ile gündeme bomba gibi düştü. Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya uzun süre birlikte olduğu sevgilisi Cem Yılmaz ile yolları geçtiğimiz günlerde tamamen ayırdı.

Kendisine uzun zamandır vakit ayırmayan Serenay Sarıkaya kendi ile baş başa vakit geçirdiği anları Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile yayınladı. 29 yaşında olan ünlü oyuncu paylaşımlarına karantina notunu ekledi. Çok kısa sürede çok fazla beğeni alan paylaşımları gündemi sarstı. Annesinin yanında olduğu bilinen Serenay Sarıkaya’nın paylaştığı gönderinin biri olay oldu.

Yıllar Önce Aynı Bornozu Kerem Bursin Paylaşmıştı…

 

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’nın yaptığı fotoğraf paylaşımında bir bornoz gözlerden kaçmadı. Bir zamanlar sevgili oldukları Kerem Bursin ile tekrar mı birlikteler soruları akıllara geldi. Eski aşk alevlendi iddiaları bornoz paylaşımı ile gündeme bomba gibi düştü. Aynı bornoz Kerem Bursin’in üzerinde idi. Yıllar önce böyle bir gönderi paylaşan Kerem Bursin Serenay Sarıkaya ile barıştı mı? Magazini sallayan görüntü iddiaları doğrular cinstendi.

BORNOZ PAYLAŞIMI KAFALARI KARIŞTIRDI

Gelen sorulara ve atılan iddialara sinirleri bozulan Serenay Sarıkaya iddiaların asılsız olduğunu belirtti. “Arkadaşlar bu saçmalıklara artık tahammülüm kalmadı. Marka bir bornoz paylaştım diye ne yapacağınızı şaşırdınız isteyen herkes bu marka bornoza sahip olabilir”  diyerek tepkisini sert bir şekilde belirtti. 3,5 yıllık bir birlikteliği sonlandıran Kerem Bursin ve Serenay Sarıkaya dost bir şekilde ilişkilerini sonlandırmışlardı. Böle bir paylaşımın böyle bir aşk iddiasını doğurması da normal görünüyorken ünlü oyuncunun tepkisi ağır oldu.