Çukur dizisinde Vartolu Sadettin rolü ile sevenlerinin gönlünde taht kuran Erkan Kolçak Köstendil paylaştığı aile fotoğrafı ile dikkatleri üstüne çekti. 4 sezondur Çukur dizisinde rol alan başarılı oyuncu oldukça sevilen bir karaktere sahip. Ancak hem özel hayatıyla hem de iş hayatıyla sevenlerinin takdirini toplayan Köstendil kendisi gibi oyuncu olan Cansu Tosun ile iki yıl önce evlenmişti. Bu mutlu evlilikten Marsel adında bir oğulları olmuştu.

Geçtiğimiz günlerde eşi ve oğluyla fotoğrafını paylaşan ünlü oyuncu takipçilerinin beğeni yağmuruna tutuldu. Oldukça güzel yorumlar alan fotoğraf gerçekten herkesi kendine hayran bıraktı. Şu sıralar Çukur dizisine ara veren Köstendil ailesiyle ilgilenmeye karar vermişti.

Erkan Kolçak Köstendil'den aile fotoğrafı

Cansu Tosun ve Erkan Kolçak Köstendil’ in Mutlu Hayatı

Cansu Tosun şu sıralar yeni dünyaya getirdiği oğlu Marsel ile ilgilendiğinden hiçbir projede yer almazken Erkan Kolçak Köstendil de oynadığı diziye ara verdi. Bu karar sevenlerini hayal kırıklığına uğratsa da bu kısa arada ailesi ve tiyatro ile ilgilenmesi gerektiğini söyledi. 4 sezondur hem Vartolu hem de Salih karakterine rol veren ünlü oyuncu oldukça sempatik karakteri ile sevenlerinin kalbinde taht kurmuştu. Öncesinde Ulan İstanbul dizisinde rol almış ve yükselişine Çukur dizisi ile devam etmişti. Geçtiğimiz aylarda oğlu Marsel dünyaya gelmiş ve kendisi gibi oyuncu olan Ali Atay ve oğlu ile paylaştığı fotoğrafta da beğeni yağmuruna tutulmuştu.

Erkan Kolçak Köstendil den aile fotoğrafı #1

Erkan Kolçak Köstendil Çukura Ne Zaman Dönecek?

İnstagram’da paylaştığı fotoğraf ile sevenlerini takdirini toplayan Köstendil şu sıralar ailesine vakit ayırmaya devam ediyor. Yoğun set hayatı ve pandemi dolayısıyla ailesi ile yeteri kadar vakit geçiremeyen ünlü oyuncu oynadığı dizi ile görüşerek bir süre ayrılmak istediğini dile getirmişti. Çukur dizi ekibi ile anlaşan Köstendil bir süredir dizide yer almıyordu.

Diziye nasıl döneceği merak konusu olan ünlü oyuncunun yakında dizideki yerini alacak ve sevenleri ile kavuşacağının müjdesini verdi. Ailesi ile vakit geçiren ünlü oyuncu artık setlere geri dönecek. Bu sezon biteceği konuşulan dizinin ardında bir süre setlere ara vereceği konuşulmaya başlandı.