Erkan Kolçak Köstendil, kendisi gibi oyuncu olan Cansu Tosun’la iki yıl önce festival konseptli bir düğünle evlenmişti. Uzun bir süre beraberlik yaşayan çift evlendikten sonra da mutluluk pozları vermeye devam etti.

Erkan Kolçak Köstendil'den aile pozu

Ancak eşi paylaşsa da kendisi sosyal medyadan fazla paylaşım yapmayan Köstendil de en son mutlu bir aile fotoğrafı yayınladı. Eşinin sıcak bir şekilde gülümsediği fotoğrafta Köstendil’in kucağında oğlu Marsel yer alıyor.

Evli, Mutlu, Çocuklu

İki yıl önce evlenen çift bir yıl sonra da çocuk yapmaya karar verdi. Hamileliği sırasında pek çok paylaşım yapan Cansu Tosun Temmuz ayında doğum yapmış ve zor bir doğumun ardından oğlunu dünyaya getirmişti. Bir süre sonra herkesin beyaz giyindiği bir geniş bir aile fotoğrafı ile de paylaşım yapan çift, sık sık Tosun’un anne babası ve Köstendil’in annesi ve abisi ile ara sıra paylaşım yapıyor.

5fafdcf55542811e50fef8bd

Oldukça mutlu görünen çiftin oğullarının doğumu da mutluluklarına mutluluk kattı. Erkan Kolçak Köstendil’in son olarak paylaştığı fotoğrafta da çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyor. Kısa bir süre içerisinde bu paylaşıma yaklaşık olarak 250 bin beğeni geldi. Cansu Tosun ve Erkan Kolçak Köstendil, Köstendil çok fazla paylaşım yapmasa bile sosyal medyanın en çok takip edilen çiftlerinden birisi.

Cansu Tosun ve Paylaşımları

Eşi Erkan Kolçak Köstednil’in aksine eşi Cansu Tosun, kendisi, oğlu, annesi ve arkadaşlarının yer aldığı fotoğrafları paylaşmayı seviyor. Cansu Tosun da geniş bir takipçi kitlesine sahip olan oyunculardan birisi. Doğumu öncesi ve sonrasında pek çok paylaşım yapan oyuncu sık sık yeni post ekliyor ve story çekiyor. Instagram hayatımıza girdiğinden beri ünlü ya da ünsüz herkesin ev hayatından fotoğraflar görebiliyoruz.

Artık yepyeni bir iletişim aracı haline gelen sosyal medya hemen hemen herkesin evine girdi. Bu sayede pek çok kişi farklı evlerin içine girip neler yaşadığını görebiliyor. Erkan Kolçak Köstendil’in paylaşımları genelde açık alanda iken, Cansu Tosun zaman zaman evinde çekilmiş fotoğraf ve videoları da paylaşıyor. Yeni bir fenomen haline gelen İnstamom’lar arasında giren Tosun, oğlunu sınırlı şekilde paylaşırken kendisinin fotoğraflarını daha çok paylaşmayı tercih ediyor.