Engin Günaydın ekranların sevilen yüzlerindendir. Oynadığı her karakter ile hafızalara kazınmayı başarıyor. İlk olarak Avrupa Yakası dizisinde Burhan Altıntop karakteri ile karşımıza gelmiş ve kendisini çok sevdirmişti. Daha sonra Galip Derviş dizisinde oynamış farklı bir karakteri canlandırarak yine adından söz ettirmeyi başarmıştı. Rol aldığı her projede başarıya ulaşan oyuncu, dizilerin yoğun temposunun kendisini çok yorduğu gerekçesi ile artık dizi tekliflerini değerlendirmeyeceğini açıklamıştı.

Başarılı oyuncu Engin Günaydın'dan hayranlarını sevindirecek haber

Uzun süre ekrandan uzak kalarak sadece filmlerde rol almıştı. Kendisinden hayranlarını sevindirecek haber geldi. Engin Günaydın TV’de olmasa da dijital platformda bir dizi ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Oldukça uzun verilmiş bir aradan sonra kendisinin böyle bir teklifi değerlendirdiğine göre dizi oldukça ses getirir cinsten olsa gerek.

Yakında Dönüyor Geri Dönüyor

 

Uzun süre ekrandan uzak kalan Engin Günaydın verdiği röportajda artık dizi tekliflerini değerlendirmeye alacağını belirtmişti. Bu açıklamasının ardından da Gain isimli bir dijital platformda yayınlanacak bir dizi ile anlaşma yapılacağı duyurulmuştu. 2021 yılında yayın hayatına başlayacağı ancak hazırlıklarının da şimdiden yapılmaya başlandığı konuşuluyor. On bin adım isimli dizide rol alacak Engin Günaydın’ın rolü hakkında henüz net bir bilgi verilmedi.

Engin Günaydın: Normal hayatımda da karantinadaymışım - Magazin Haberleri

Yönetmenliğini Duygu Güzel Meriç’in yaptığı, hikâyesini Devin Özgür Çınar’ın yazdığı film de Devin Özgür Çınar ile Engin Günaydın başrolleri paylaşacak. Oyuncunun uzun süredir ekranlardan uzak kalması hayranlarını üzerken bu haber onları umutlandırdı. Bu projede de hiç kuşkusuz sanatını konuşturacağı düşünülüyor Engin Günaydın’ın. Yeni dizide hangi rolü oynayacağı ve dizinin konusu hakkında henüz bir bilgi yok.

Engin Günaydın Yeni Dizisi ve Başrol Arkadaşı

 

Engin Günaydın ve Devin Özgür Çınar’ın başrollerini paylaştığı dizinin konusu ile ilgili henüz bir bilgi verilmedi. Engin Günaydın’ın Avrupa Yakası dizisindeki başarılı Burhan Altıntop tiplemesinden sonra her rolü hakkını vererek canlandıracağı bekleniyor. Bakalım dijital platformda yayınlanacak bu yeni dizi 2021 yılında gösterime girmeye başlayacak mı? Dizinin merak edilen konusu ve diğer oyuncu kadrosu hakkında önümüzdeki günlerde yeni gelişmeler olacaktır. Sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Engin Günaydın üzüntüsünü dile getirdi: 13 yıldır karantinadayım