Son dönemde Youtube videoları ile ünlü olan isimlerden birisi de Enes Batur’tur. Dijital ortamlarda ün kazanan Batur bazı sinema filmlerinde de rol aldı. Enes Batur hakkında son duyulan haber ise ağır bir trafik kazası geçirdiği haberi oldu. Arabasıyla seyir halindeyken Etiler’de bir ağaca çarpan Batur’un aracı ağır hasar aldı. Ancak kendisinin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Enes Batur kaza yaptı, aracı perte çıktı, yine de şanslıydı!

Lüks Aracıyla Ağaca Çarptı

Enes Batur beyaz renkli lüks bir araca sahipti. Aracını sürerken Etiler’de birdenbire hâkimiyeti kaybeden Batur, yolun hemen ortasındaki refüjde bulunan ağalardan birisine çarpmış. Herhangi bir ciddi yarası olmayan Batur’un lüks aracı ise ağır hasar geçirdi. Kullanılamaz bir durumda olan araç çekici tarafından kaldırıldı.

Araçta bulunan hava yastıkları ise Enes Batur’un ciddi bir şekilde yara almamasını sağladı. Kazanın görüntüleri kısa bir süre sonra sosyal medyada paylaşıldı. Paylaşılan fotoğraflardan aracın kötü halde olduğu anlaşılıyor. Enes Batur ise sedyede hastaneye götürülüyor.

Sevgilisi de Arabadaydı

Enes Batur’un sevgilisi Ecenaz Üçer de arabada bulunan isimlerden birisiydi. 23 yaşındaki Üçer’in sağlık durumunun da gayet iyi olduğu belirtildi. Enes Batur ve Ecenaz Üçer yara almasalar da kazadan dolayı büyük bir panik yaşadı. Enes Batur’un hayranları da sosyal medyadan geçmiş olsun dileklerini iletti. Aynı zamanda aracını dikkatli kullanması için uyarılarda da bulundular.

Enes Batur'un YouTube Kanalı Kapanabilir

Batur’un Lüks Aracı Merak Konusu Oldu

Enes Batur bugüne kadar youtube üzerinden en çok para kazanan şarkıcılardan birisi. 1998 Antalya doğumlu olan Batur genç yaşta hatırı sayılır bir servet edindi. Hem video şarkıları yayınlanan hem de filmlerde oynayan Batur’un oldukça pahalı bir aracı var.

Bugünkü piyasaya değeri yaklaşık olarak bir milyon 350 bin civarında olan bu araç Chevrolet Camaro SS. Batur’un aracı kazadan sonra tanınmayacak bir hale geldi. Aracın lüks olması ve hava yastıklarının bulunması Batur ve sevgilisinin herhangi bir şekilde yaralanmasını engelledi. Batur’un sevgilisi Üçer de oldukça genç ve halen Bilgi Üniversitesi öğrencisi. Aynı zamanda şimdiye kadar o da birçok filmde ve videoda boy gösterdi.