Variety Dergisi, global medya sektörünün ”En Etkili 500 İş İnsanı” listesini açıkladı ve bu listede bir Türkün de ismi yer aldı.

İşte O Listedeki Türk!

Variety dergisinde her yıl belirlenen ve bu yıl dördüncüsü hazırlanan En Etkili 500 İş İnsanı listesini kamuoyuyla paylaştı.

Bu listede, Türkiye’den; son zamanlarda TV sektöründeki başarıları ile Türkiye’de oldukça adından söz ettiren isim olarak, Acun Ilıcalı’da yer alıyor.

500 İş İnsanı Arasında 1 Türk!

Netflix’in kurucusu Reed Hasting, Amazon’un kurucusu Jeef Bezos ve The Walt Disney gibi birbirinden başarılı ve isimleri dünya çapında bilinen isimlerin bulunduğu 500 kişilik listeye Türkiye’den Acun Ilıcalı girdi.

Bu İlk Değil: Üçüncü Kez Yer Alıyor!

2018 ve 2019 yıllarında da ismi bu listede yer alan Acun Ilıcalı 2020 yılı ile isminden 3. kez bu listede bahsettirdi.

Varienty dergisinin her yıl global medya sektörünün ”En Etkili 500 İş İnsanı” listesini yaptığı sıralamayı bu yıl dördüncü kez açıkladı. Çok büyük iş insanlarının aynı zamanda isimlerinden dünya çapında söz edilen bu insanların yanında Türk iş insanı Acun Ilıcalı da yerini aldı.

500 kişinin yer aldığı listede Acun Ilıcalı bu yıl da dâhil olmak üzere toplamda üç yıldır yer ediniyor. Son zamanların medya sektörüne en hâkim olan insan aynı zamanda iş adamı olan Acun Ilıcalı başarısı ile dünya çapında konuşulan isimler arasında boy göstermeye devam ediyor.

Dünyaya hâkim olan büyük kuruluşların kurucularının da içinde yer edindiği En Etkili İş İnsanları listesinde 500 isim yer alıyor. Bu isimler arasında Jeef Bezos, Reed Hasting gibi isimler de yer alıyor. Dördüncüsü düzenlenen bu listede dünya çapındaki iş insanlarının arasından sadece 500 isim seçiliyor.

Derginin bu yıl hazırladığı listede Türk İş adamı Acun Ilıcalı’da yer alarak isminden oldukça söz ettiriyor. Türkiye’de medyatik platformlarda ismi ilk sıralarda yer alan Acun Ilıcalı, başarısını uluslararası çapta da duyurarak, başarısına başarı katıyor.