TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya devam eden Büyük Selçuklu dizisinin baş rol oyuncuları olan Ekin Koç ile Sevda Erginci iyi bir partner olarak ekranlarda göz doldurmaya devam ediyor.

Büyük Selçuklu devletinde Melik şah dönemini anlatan dizide Ahmet Sencer karakterine Ekin koç hayat veriyor. Yine aynı dizi de yer alan Turna Karakterine ise Sevda Erginci hayat vermektedir.

Son dönemde oldukça önemli hayran kitlesine ulaşan dizide başarılı olan Ekin ile Sevda Erginci hayranları tarafından tam not aldı. Dizide büyük uyum sağlayan ikili başka bir programda da bir araya geldi.

Ekin Koç ve Sevda Erginci ne ara bu kadar güzel bir dizi çifti oldunuz!

Enerjileri Yüksek Uyumlu İkili

Ünlü ikili,  enerjilerini yüksek olduğunu birbirleri ile çok iyi bir uyum sağladığını anlattı. Onedio’nun Youtube kanalındaki programa katılan ikili dizide yaşadıklarını anlattılar.

İzleyiciler ise beğeni ve yorumlarını yaptılar. İzleyiciler birbirleri ile iyi iletişim kuran ikiliyi olgun duruşları ile de beğendiklerini ifade etti. Kanal da birbirlerine şakalarda yapan ikili, sosyal medya üzerinden, hayranlarının sordukları soruları yanıtladılar

Program sohbet havasında sürdü. İzleyenlere büyük keyif verdi. Ekin Koç’un Sevda Erginci’nin mimikleri ile taklit yapması hayranları tarafından çok beğenildi. Hayranları Ekin Koç için yaşı ilerledikçe daha karizmatik olduğu hakkında yorum yaptılar

Ekin Koç Kimdir?

1992 yılında Antalya’da doğmuştur. İstanbul Bilge Üniversitesinde işletme bölümünü bitirmiştir. Akademi 35 Buçuk Sanat Evinde eğitim almıştır. İlk kez 2013 yılında yayınlanan Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizide yer aldı.2015 yılında başrolde yer aldığı Senden Bana Kalan adlı dizide rol almıştır. Yine aynı yıl Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde 1. Ahmet rolünde oynamıştır. Ali ve Nino adlı filmde Mehmet karakterini canlandırmıştır.

Sevda Erginci

1993 yılında İstanbul da dünyaya geldi. İlk kez Semaver Kumpanya Çocuk Tiyatrosunda oyuna çıktı. TV’de ilk kez Koyu Kırmızı adlı dize ye aldı. Yine Veda adlı dizide Lamia adlı karakteri canlandırdı. Sevda Erginci ilk sinema deneyimini Uzaklarda Arama adlı film ile yaşadı. En son Sevgili Geçmiş dizsinde yer aldı.