En sevilen dizilerden biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde başrol oyuncularından biri olan Oktay Kaynarca Star TV ekranlarında şarkı söyleyecek. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yaklaşık olarak 6 sezondur sevenleri ile buluşuyor. Oktay Kaynarca dizinin başrol karakteri olan Hızır Çakırbeyli isimli karakteri canlandırıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin Hızır Çakırbeyli’si Oktay Kaynarca Cumartesi akşamı hayranlarına bir sürpriz yapmak için hazırlanıyor. Star TV ekranlarında şarkı söyleyecek olan Oktay Kaynarca fragman ile kendine hayran bırakmayı başardı.

EDHO’nun Hızır Çakırbeyli’si Oktay Kaynarca, Star TV ekranında şarkı söyleyecek!

Oktay Kaynarca Şarkılarını Nerede Söyleyecek?

Son zamanların en başarılı erkek oyuncularından biri olmasından dolayı çok sayıda seveni bulunuyor. 6 sezondur TV ekranlarında olmasından kaynaklı olarak büyük bir kitle tarafından sevgi ile karşılanıyor.

Aynı şekilde sosyal medyada da Oktay Kaynarca ya çok büyük bir ilgi söz konusu oluyor. Televizyon ekranlarında şarkı söyleyeceğini görenler sosyal medyadan paylaşımlar yapmaya başladı. Peki, Oktay Kaynarca nerede şarkı söyleyecek?

Büyük bir heyecan ile Cumartesi akşamı bekleniyor. Oktay Kaynarca’ya görmeye alışkın olmadığımız bir hal içinde göreceğiz gibi görünüyor. Hayranları tarafından Şimdiden çok ilgi görmeyi başardı.

Oktay Kaynarca Bu Cumartesi İbo Show Programında Olacak!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin sevilen isimlerinden biri olan Oktay Kaynarca İbo Show programına konuk oluyor. Star TV ekranlarında yeniden yayınlanmaya başlayan İbo Show programı şimdiye kadar 5 bölüm yayınladı. Bu cumartesi yayınlanacak olan 6. bölümünde ise Oktay Kaynarca konuk olacak.

Başarılı oyuncu Oktay Kaynarca’nın  programda şarkı söylemesi bekleniyor. İbo Show’un bu haftaki konukları arasında Oktay Kaynarca dışında Yılmaz Vural, Zara ve Oya Başar isimli çok usta isimler yer alacak. 9 yıl aradan sonra yeniden ekranlara karşısında dönen İbrahim Tatlıses çok büyük bir ilgiyle takip ediliyor.

Uzun yıllardır İbo Show programına hasret olan kişiler için hasret bitti. Her hafta yepyeni bölümleri ve yepyeni konukları ile karşımıza çıkıyor. İbo Show her cumartesi günü saat 20.00 da Star TV ekranlarında yayınlanıyor. Yayınlandığı bölümler sosyal medyada da çok konuşuluyor. Oktay Kaynarca’nın programda şarkı söyleyecek olması şimdiden sosyal medyanın gündemine girmeyi başardı.