Atv ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölüm fragmanını yayınladı. Fragmanı damga vuran sahne Hızır’ın ” Bahar sadece benim ajanım başka kimsenin ajanı olamaz.” sözleri oldu.

Bir yandan da Hızır Alparslan’a saldırı yapmaya hazırlanıyor. Alpaslan ihanet eden herkesin öleceğini söyleyerek İdris ve Rafet’e doğru silah doğrultuyor. Son derece heyecanlı bu fragman ile dizinin ne kadar heyecanlı olacağı anlaşılıyor. Hızır ve Alpaslan arasında yaşananlar herkesin nefesini kesiyor. Yapılacak olan yeni saldırılardan seyirciler tarafından büyük bir heyecan ile bekleniyor.

0x0-176-bolum-foto-galeri-1607932104433
EDHO Yeni Saldırı Planları!

Başrollerini Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer ve Pelin Akil’in oynadığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi son derece heyecanlı fragmanı ile dizinin ne kadar heyecanlı geçeceğini gösteriyor. 22 Aralık tarihinde yeni bölümü yayınlanacak olan bu dizi son bölümünde büyük heyecan yaşattı.

0x0-176-bolum-foto-galeri-1607932105392

Dizinin son bölümünde Alpaslan için oylama yapıldı. Oy çoğunluğu çıktığı zaman Alparslan’ın ölüm kararı alınacaktı. 7 oya 5 oy şeklinde Alpaslan’ın aleyhine bir oylama yapıldı. Bunun üzerine Alparslan yeni bir saldırı planı yapmaya hazırlanıyor. İdris ve Rafet’i tuzağa düşürerek cezalarını kesmek için saldırı planı hazırlıyor. İntikamını almak için adım adım ilerlemeye karar verdi.

0x0-176-bolum-foto-galeri-1607932109272
EDHO Son Bölümünde Yaşanan Gelişmeler

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi çok büyük bir kitle tarafından takip edilen reytinglerde de iyi konumlarda olan dizilerden biridir. Son bölümde Alpaslan Sincanlıyı sorguya çekiyor. Alpaslan Çakırbeyli de Sincanlı’dan hangi bilgiyi alırsa alsın yine de Yaman’ı öldürme niyetinde olmaktadır. Korkmazlar Alparslan’ın her hareketi ile bir adım daha geriye gitmeye başladı.

0x0-176-bolum-foto-galeri-1607932106428

Alparslan için bir oylama yapılır. Bu oylamada Alpaslan 7’ye 5 oy alarak mağlubiyetle masadan ayrılır. Hızır Alparslan’ı kendi planını uyguladığını ortaya çıkarır. Daha sonra arkadaşlarını uyararak onları korumaya çalışır. Salı akşamları ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümünün seyirciler tarafından büyük bir heyecan ile bekleniyor. Hızır ile Alparslan arasında yaşanacak gelişmeler şimdiden merak konusu oldu.