Yasak Elma dizisinin başrol oyuncusu Eda Ece gönüllerde yer edinmeyi başarmış iyi bir oyuncudur. Güzelliği ve samimi tavırlarıyla sempatik bir görünüm oluşturan ünlü oyuncu sade yaşamı ile de beğeni toplamayı başardı. Özel hayatını gözler önünde yaşamayan Eda Ece’nin çok fazla ağıza ve magazine malzeme olacak haberleri yoktur. Güzel oyuncu genellikle iş hayatı ile gündeme gelmektedir. Yasak Elma dizisi ile büyük başarıya imza atan ünlü oyuncu daha önceki dizilerinden tamamen farklı bir kitleye sahip oldu.

Pis Yedilinin Cimbom’u Şimdinin Yıldızı

Hemen herkesin Cimbom karakteri ile tanıdığı Eda Ece Pis Yedili dizisinde ilk profesyonel rolünü aldı. Daha 21 yaşında genç bir kız iken lise öğrencisi olarak ekran karşısına çıktı. Eda Ece’nin sapsarı saçları ve doğal güzelliği o zaman bile gündemdeydi.

“Yıldız”ımız Eda Ece’nin 16 Yıl Önce Hayat Bilgisi’nde Canlandırdığı Sude Karakteri Sizi Çok Şaşırtacak!

Ünlü oyuncu Eda Ece “En büyük pişmanlığım saçlarımın sarı olmasıydı” dedi. Dizide rol icabı bir kuaför annenin kızını oynuyordu. Rol icabı saçlarını sarıya boyamak zorunda kalan Eda Ece kuaförün azizliğine uğramış ve saçları yanmış Halen saçları o olaydan sonra tam anlamıyla düzeltmemiş ve sorunlar yaşıyormuş.

Pis Yedili ‘den Önce Bez Bir Bebekti

Konuk oyuncu olarak yer aldığı Bez Bebek dizisinde tamamen başka bir karakter ile karşımıza çıkıyor. Simsiyah saçları ve ağır makyajı onun şuan ki görünümüyle tamamen zıt bir karakterdedir.

Hayat Bilgisi Dizisinde de Yer Aldı

2004 yılında ilk defa ekran ile tanışan ünlü oyuncu Hayat Bilgisi dizisi ile karşımıza çıkıyor. Henüz 14 yaşında bir çocuktu ve şimdi başrol oyuncusu ve başarılı bir oyuncu olan Yıldız Argun olarak ekranlarda. Çocukken başladığı oyunculuk hayali onu hep tiyatro kulübüne yönlendirmiş. Hayat Bilgisi’nin Sude’si olarak ekrana ilk geldiğinde acemiliği ve sesi görenleri gülümsemeye devam ediyor.

Eda Ece

Psikologluktan Oyunculuğa Geçiş

Başarılı bir lisans eğitimi alan oyuncu Eda Ece mesleğini hiç yapmamış oyuncu olmuştur. Pişman olup olmadığı bilinmiyor fakat oyunculuğu sevdiği hal ve hareketleriyle yansıtıyor. Sempatik yüzü ile herkesi kendine çekmeyi başaran ünlü oyuncu komedi projesinde yer almayı planlıyor.