Eda Ece son zamanların gözde isimleri arasında yerini aldı. Yasak elma dizisinin Yıldızı olarak ekranları oldukça renklendiren oyuncu Eda Ece sosyal medya platformunda yaptığı ilginç ve eğlenceli paylaşımlar ile sosyal medya da oldukça dikkat çekiyor. Eda Ece oyunculuğu ve bu kadar çok sosyal medya aktifliği ile oldukça ilgileri üzerinde toplamayı başardı ve en gözde isimler arasında yerini aldı.

Son zamanların popüler isimlerinden Eda Ece hem oyunculuğu hem renkli kişiliği ile gönülleri fethetti. Oyunculuğu yanı sıra paylaşımları ile de sosyal medya fenomeni haline gelmiştir. Moda dergilerine kapak fotoğrafı olacak paylaşımlar ile setinden görüntüler yayınladı.

Eda Ece hep sette! Bahar Şahin biniciliğe merak sardı! Eslem Akar, bir gülücükle kalpleri çaldı!

Hayatının büyük kısmını işine ayıran oyuncu setlerden çıkmadığı için paylaşımlarının çoğu da setinde gerçekleşiyor. Rolüne âşık bir oyuncu ve setlerde geçen bir hayat. Sosyal medya platformuna aktarılan bir kaç kare  fotoğraf ile gönülleri fethetmeye devam ediyor güzel oyuncu. Dizide ki başarısıyla da son yıllarda adından oldukça fazla bahsettirdi.

Eda Ece hep sette! Bahar Şahin biniciliğe merak sardı! Eslem Akar, bir gülücükle kalpleri çaldı! 3

Bahar Şahin’den İlginç Paylaşım!

Zalim İstanbul’un Ceren’i olarak ekranlara gelen Bahar Şahin’den ters köşe hareketler dikkat çekiyor. Beklenmedik bir rol ile ekranlara gelecek olan genç oyuncu şaşırtmaya devam ediyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan yeni dizi İyi Aile Babası’nda rol alacağı biliniyor.

Eda Ece hep sette! Bahar Şahin biniciliğe merak sardı! Eslem Akar, bir gülücükle kalpleri çaldı! 1

Hayranları merakla bekleyiş içerisindedir. Bahar Şahin’den ise beklenmedik paylaşımlar yayınlandı. Sosyal medya platformunda yaptığı paylaşımlarda at binmeye merak saldığı görüldü. Çok tarz halleri ile paylaşımları çok fazla beğeni topladı.

Genç Oyuncu Eslem Akar Paylaşımı İle Beğenileri Topladı

Eslem Akar genç olmasına rağmen başarılı oyunculuğu ile gönülleri fethetti. En son rol aldığı dizilerden Avlu dizisinde Deniz’in kızı rolü ile daha çok tanındı. 4N1K dizisi ile de bu başarısını devam ettirdi. Şuan ise Digiturk’un dijital ortamda yer alan Aile Şirketi dizisinde yer alıyor. İlk sezonu ile büyük beğeni topladı ve ilgi çekti.

Eda Ece hep sette! Bahar Şahin biniciliğe merak sardı! Eslem Akar, bir gülücükle kalpleri çaldı! 2

Sosyal medya platformunda şahsi hesabından yaptığı paylaşım ile beğenileri toplamayı başardı. Hayranlarını bir kez daha kendine hayran bıraktı. Gülüşü ile gözleri üzerinde toplamayı başardı. Yaptığı paylaşıma ise yorumlar yağmaya devam ediyor.