Galaxy şarkısı ile istediği çıkışı yakalamayı başaran genç ve güzel şarkıcı Ece Mumay iddialı açıklamalarda bulundu. Anlaşıldığı üzere iddialı konuşmayı ve davranmayı seven genç şarkıcı Ece Mumay, Aleyna Tilki ve Zeynep Bastık ile ilgili sorular konusunda bu iddiasından ödün vermedi.

Ece Mumay: Aleyna Tilki ve Zeynep Bastık rakibim değil

Aleyna Tilki ve Zeynep Bastık’ın sorulması üzerine onlar rakip olarak görmediğini söyleyen genç şarkıcı meslektaşları olduğunu söyleyerek yaptıkları müziği beğendiğini de belirtti. Birçok sorunun sorulduğu ve hoş bir sohbet yapıldığı Can Bozoklar’ın YouTube üzerinden yayınladığı dilimi tutamadım adlı programa konuk oldu.

Rakiplerim Değil Meslektaşlarım

Aleyna Tilki ve Zeynep Bastık’ı meslektaş olarak gördüğünü ancak rakip olarak görmediğini söyleyen genç şarkıcı bu isimlerin yeni nesil Türk kadınını temsil ettiğini düşündüğünü söyledi. Aynı zamanda meslektaşlarının yaptıkları müzikleri de beğendiğini ekledi.

Çocukluğundan da bazı anılarını paylaşan genç şarkıcı normal bir çocuk olmadığını ve iletişim sorunu yaşadığını belirtti. Aynı zamanda hayatının müzikle değiştiğini söyleyen Mumay onu müziğin bambaşka birisine çevirdiğini belirtti.

Müzikli Söyleşi - Ece Mumay - Esenler Belediyesi

Galaksi şarkısı ile güzel bir çıkış elde eden ve tanınmaya başlayan genç şarkıcı kendisini tanımlarken yarı fenomen yarı sanatçı kelimesini kullandı. Can Bozoklar’ın hazırlayıp sunduğu aynı zamanda kendi YouTube kanalında yayınladığı dilimi tutamadım isimli programda yeni ve yetenekli genç şarkıcı Ece Mumay konuk oldu.

Şöhretimin Tadını Çıkaramıyorum

Oldukça samimi ve iddialı açıklamalarda bulunan güzel şarkıcı istediği çıkışı elde ettiği Galaksi  şarkısı sayesinde YouTube üzerinden yaklaşık 150 milyon izlenme sayısına ulaştığını belirtti. Aynı zamanda Aleyna Tilki, Zeynep Bastık ve Irmak Arıcı gibi isimlerin sorulması üzerine onları rakip olarak görmediğini ve yalnızca meslektaş olarak gördüğünü belirtti.

Bu isimlerin yeni nesil Türk kadınını çok iyi derecede temsil ettiğini belirten Mumay programda çocukluğundan da bahsetmeden edemedi. Sonrasında Galaksi isimli şarkısından konuşan Ece Mumay bu şarkının hit olması konusunda endişelerinin olduğunu bir sonraki şarkısının hit olup olmayacağı yönünde kaygılarının bulunduğunu söyledi. Başarının ve meşhurluğun tadını çıkaramadığını söyleyen Ece Mumay bu konudaki kaygılarından da bahsetti.