Dolgun ve Uzun Kirpikler İçin Doğal Yöntem

Kirpik bakımı, kısa cansız seyret kirpikler için bakım formülü, kirpik uzatmak, bakımlı kirpiklere sahip olmak için ne gerekir, ne yapmak lazım nasıl yapmak lazım bitkisel yolla, doğal yollarla çözüm bilgileri

  • 23 Ağustos 2011
Dolgun ve Uzun Kirpikler İçin Doğal Yöntem

Belirgin olmayan kirpikleri belirginleştirmek göz önüne çıkarmak dolgun göstermek için kullanılan piyasadaki bir çok rimel aslında sağlıksız ve zarar verici. Geriye kalan kaliteli rimeller ise gerçekten çok pahalı. Ama kirpik bakımı için onca kozmetik masrafa girmenize gerek yok.  Seyrek, cansız, bakımsız kirpiklerini uzatmak daha dolgun göstermek ve gürleştirmek için işte Suna Dumankaya bitkisel formülü :
1 çay kaşığı soya yağı, 1 çay kaşığı buğday yağı ve 1 tatlı kaşığı Hint yağını karıştırarak benmari usulü yani ısıya direkt temas etmeyecek şekilde ısıtın. Soğumaya bırakın ve ılık kıvama geldiğinde kirpiklerinize sürün. Sıklık olarak bunu haftada 3 kez yapmalısınız. Kirpiklerinizin hızla uzadığını ve dolgunlaştığını gözlerinizle göreceksiniz. Bu süre çeşitli faktörlere göre kişiden kişiye değişmektedir; o yüzden istediğiniz sonucu alıncaya kadar devam edin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. ayşeee dedi ki:

    çok teşekkürle hemen gidip uyguluyorum 🙂

  2. sevda dedi ki:

    ya bunun başka bir yolu yok mu biz bu hint yağnı nrdn bulacağzzz==(

BİR YORUM YAZ