Her hafta çarşamba akşamları Kanal d ekranlarında yayınlanan  Sadakatsiz dizisi bir anda yükselişe geçerek dikkat çekti. Dizide düşman olarak görülen ikili sette çok iyi dostluk yaşıyor.  Dizinin başrol oyuncusu olan Cansu Dere’den sürpriz  bir Sadakatsiz paylaşımı yapıldı. Yaptığı bu dostluk paylaşımı ile dikkat çeken Cansu Dere hayranları tarafından büyük bir beğeni aldı.

Sadakatsiz Paylaşımı Dikkat Çekti

Kanal D’nin yeni dönemde tam anlamıyla yüzünü güldüren dizilerinden birisi de her hafta çarşamba akşamları izleyici ile buluşan  Sadakatsiz dizisi oldu. Med Yapım ve Mednova Yapım’ın ortak olarak düzenledikleri ve Doctor Foster uyarlaması olan dizi, ekranın sevilen dizileri arasında ki yerini de  almış oldu. Çarşamba akşamları yayında olan dizi, seyirciye farklı bir heyecan sunuyor.

Dizide düşman, sette dost! Cansu Dere'den sürpriz Sadakatsiz paylaşımı 2

Dizinin Doktor Asya’sı Cansu Dere sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı son paylaşımı ile dikkat çekti. Güçlü oyuncu Cansu Dere, yakışıklı aktris Caner Cindoruk ve güzeller güzeli Melis Sezen’in başrolünü paylaştığı dizi, hikâyesi kadar oyuncuları ile de  dikkat çekmeyi başarıyor.

Cansu Dere’nin büyük bir heyecanla setlere dönmesini bekleyen hayranları bir hayli mutlu olurken, dizinin kamera önündeki stresli atmosferine karşın, set arkasında ise neşeli bir  ortamın olduğu gözlerden kaçmıyor.

Dizide düşman, sette dost! Cansu Dere’den sürpriz Sadakatsiz paylaşımı

Güçlü Oyuncu Kadrosu İyi Anlaşıyor

Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Sadakatsiz dizisi oyuncuları set arkasında oldukça iyi anlaşıyor. Cansu Dere, geçtiğimiz gün, tam üç sezon boyunca Yasak Elma dizisinin yönetmenlik görevini üstlenen aynı zamanda şimdide Sadakatsiz dizisini yöneten Neslihan Yeşilyurt ile neşeli bir anlarının fotoğrafını hesabı üzerinden paylaşmıştı.

Oyuncu dün ise dizide Melis Sezen’in yön verdiği Derin’in annesi Gönül rolünü üstlenen Gözde Seda Altuner ile bir pozlarını sayfasında paylaştı. Dizide birbirlerini boğacak kadar düşman olan iki insan olarak görünseler de kamera arkasındaki samimiyet ve dostlukları dikkatlerden kaçmıyor.

Dizide düşman, sette dost! Cansu Dere'den sürpriz Sadakatsiz paylaşımı 1

Altuner’in yaptığı son paylaşımda Asya hanımcığım bize ne oldu böyle yazılı notu gözlemleniyor. Dizi arkadaşı Cansu Dere,  Altuner’in yaptığı bu paylaşımı repost ederek kendi sayfasında da paylaşarak iyi bir dost olduklarını ifade etmeye çalıştı.