Fox TV ekranlarında her hafta pazartesi akşamları yayınlanan Yasak Elma dizisi büyük bir hayran kitlesine sahip. Ekranların entrika dolu dizisi Yasak Elma’da birçok ünlü ve başarılı oyuncu yer alıyor. Dün sabah saatlerinde ortaya atılan bir iddiaya göre cesur Şahika (Nesrin Cavadzade) ve yakışıklı Kerimin (Gökhan Alkan) dizi arkadaşlığının aşka dönüştüğü konuşuluyor. Dizi setinde başlayan bu aşkın daha çok yeni olduğu ifade ediliyor.

Yeni Aşıklar Sosyal Medyada Fotoğraf Paylaştılar

Ekran dışında da yakıştırılan Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan ikilisinden dün akşam saatlerinde şok edici bir paylaşım geldi. Dizi arkadaşlığı yaşayan yeni aşıklar sosyal medya hesapları üzerinden aynı anda birlikte çektirdikleri bir fotoğrafı paylaşarak gündem yarattı. Yasak Elma dizisinde rol alan ikilinin aşk yaşaması magazin gündeminde bomba etkisi yarattı.

Gökhan Alkan'ı Nesrin Cavadzade'nin paylaşımı ele verdi - Magazin haberleri  | Magazin Haberleri

Sosyal Medyadan İlanı Aşk

Aynı dizide yer alan Nesrin Cavadzade (Şahika) ve Gökhan Alkan (Kerim) hakkında yapılan haberlerde ikilinin aşk yaşamaya başladıkları ifade edildi. Muhteşem ikili, yeni yaşamaya başladıkları ilişkilerini kişisel sosyal medya hesapları üzerinden ilan ederek dikkat çektiler. Sosyal medya platformu üzerinden ilanı aşk eden çiçeği burnunda aşıklar paylaştıkları resimler ile hayranlarını şaşırttılar.

Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan fotoğrafındaki bomba detay! Olay oldu

Şahika İle Kerim Aşk Yaşıyor

Ekranların fenomen dizisi olan Yasak Elma’da dizi arkadaşlığı aşka dönüştü. Dizide Şahika rolü ile bilinen Nesrin Cavadzade ile Kerim rolünü üstlenen Gökhan Alkan’ın aşk yaşadığı haberleri gerçek çıktı. İkili birlikte çektirdikleri fotoğraf karesi ile bu haberlerin doğruluğunu kanıtlamış oldu. Konu ile ilgili yorumlara aldırış etmeyen aşıklar sadece kalp emojisi ile ekleme yaptılar. Ancak Gökhan Alkan basın mensuplarına vermiş olduğu bir röportajında aşk yaşadıklarına dair küçük tüyolarda bulunmuştu.

Yasak Elma'nın aşk bombası Nesrin Cavadzade Gökhan Alkan ilişkisinde flaş  gelişme - Internet Haber

Çok vakit geçmeden de ikilinin sosyal medya hesapları üzerinden aşklarını ilan ettikleri oyuncuların hayranları tarafından öğrenildi. Paylaşılan fotoğraf karelerinde mutlulukları gözlerinden okunan çift dizi fanları tarafından severek izleniyor. Aşk ve mutluluk dolu pozlarını paylaşan ikili yorum yapmadan birbirlerine kalp simgesi ile mesaj bırakmayı tercih ettiler. Sevilen ikili bu sayede aşklarını ilan etmiş oldu.