Show TV ekranlarında fırtınalar estiren Çukur dizisi hayranları Vartolunun gidişiyle büyük bir hüsrana uğradı. Show TV ekranlarında her hafta pazartesi akşamları yayınlanan Çukur dizisi büyük bir izleyici kitlesine sahiptir.

Ancak dizinin geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bölümünde Vartolu Saadettin’in ani bir kararla Afganistan bölgesine gitmesi akıllarda soru işareti uyandırdı. Bir başka popüler oyuncu olan ve Memati rolü ile hafızalarda kazınan Gürkan Uygununda ATV ekranlarında her hafta salı akşamları yayınlanan Edho’ya katılacağı konuşuluyor.

Fırtına Estiren İki Dizi

Show TV ekranlarında yayınlanan ve reyting fırtınaları estiren Çukur dizisi her bölümüyle izlenme rekorları kırıyor. Ancak izleyici tarafından şaşkınlıkla karşılaşan Vartolu’nun Afganistan’a gidişi acaba diziden ayrılacak mı sorularına neden oldu. Konu ile ilgili olarak net bir bilgi paylaşımı yapılmazken dizinin ilerleyen bölümünde neler yaşanacağı merak edilen diğer konular arasında yer alıyor.

Kurtlar Vadisi'nin Memati'si Naim Süleymanoğlu'nun antrenörünü  canlandıracak - Magazin

Çukur dizisinde Vartolu Saadettin olarak bilinen Erkan Kolçak Köstendil çocuğuna ve eşine daha fazla zaman ayırmak istediğini belirtmesi üzerine bu nedenle Afganistana gönderildiği açıklandı. Vartolunun gidişi dizinin müdavimleri arasında tartışmalara neden oldu. Vartolu rolü ile bilinen Erkan Kolçak Köstendilin senaryo gereği diziden ayrılması güçlü bir oyuncu olarak bilinen Memati’nin Edho’ya katılacağı haberleri izleyicileri bir hayli heyecanlandırdı.

Yeni Bölümlerde Sürpriz İsimler

Vartolunun gidişi ile hayal kırıklığı yaşayan hayranlar şimdi ise yeni yayınlanacak olan bölümlerde oyuncunun yer alıp almaması hakkında araştırmalar yapıyor. Ancak dizi yapımcıları konu ile ilgili net bir açıklama ya da paylaşımda bulunmadılar. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi kadrosuna katılacağı konuşulan Gürkan Uykun içinde aynı söylentiler yer alıyor.

Gürkan Uygun ~ Sinematurk.com

Bir zamanların ünlü fenomen dizisi olan Kurtlar Vadisi isimli dizide Memati rolüne can veren Gürkan Uykunun EDHO dizisine katılacağı yönünde söylentiler yer alıyor. Her iki dizide de neler olup biteceği şimdiden merak ve heyecan içerisinde bekleniyor. İki popüler dizide de sürpriz olaylar yaşanacağı iddiaları yer alıyor. Dizi tutkunları Çukur ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizilerin yeni yayınlanacak olan bölümlerini iple çekiyor diyebiliriz.