Geçtiğimiz günlerde Demet Akalın programına şarkıcı Çağlayı davet etmişti. Fakat Deniz Seki ve Çağlanın arası iyi olmadığı için bu duruma Deniz Seki oldukça sinirlenmişti. Kırıldığını ifade ederek tavır yapmıştı. Tabi bu duruma karşılık veren Demet Akalın benim boşandığımda ve bana haciz geldiğinde sen neredeydin gibi sözler sarf ederek dostluğunu bir kalemde silip attı.

Demet Akalın ve Deniz Seki'nin yıllardır devam eden dostluğu bitti

Deniz seki İbo Show’a konuk olmuştu ve o gün Ahmet Kayanın nereden bileceksiniz şarkısını seslendirmişti. Fakat Deniz Sekinin sesinin detone olduğunu söyleyen Çağla ile sosyal medya gündeminde büyük bir tartışma yaşanmıştı. Hal böyle olunca ve bunun üzerine dostum dediği Demet Akalın’ın programında Çağlayı görünce iyice sinirlenip, deliye dönmüştü. Tabi bu olayın üstüne Alişan ve Demet Akalın’ı sosyal medya hesaplarından engelledi.

İkilinin Dostluğu Canlı Yayında Son Buldu

Demet Akalın’ın programına konuk olarak Çağlayı çağırmasının üzerine Deniz Seki senin dostluğun bu kadar mı? Diyerek tepkisini göstermiş oldu. Deniz Sekinin tepkisinin üstüne Demet Akalın çok sinirlenip, sinirlerine hakim olamayınca hemen cezaevi günlerini hatırlatarak ben senin yanına cezaevine gelmek için o kadar koşturdum, uğraştım ve savcılığa kadar gittim. Hatta aylar boyunca mahkemelerde koşturdum.

Demet Akalın ve Deniz Seki'nin yıllardır devam eden dostluğu bitti

Seni görebilmek, sana kavuşmak için o kadar uğraştım. Ben zor günler geçirirken ise Annem ayrı yerde ağladı. Ben ayrı ağladım. Dostluk işini de bırakın, hiç anlamıyorum seni diyerek tepkisini gösterdi. Sana Çağlanın geleceğini söylemiştik. Kaldı ki Çağla buraya bir kaç hafta önceden gelecekti fakat şarkısının çıkmasını bekliyordu. Bu duruma dün o kadar sinirlendim ki sen ben boşanırken neredeydin? Bana haciz geldi ve ben boşandım ben hiç kimseyi aramadan kapımda Işın Karaca ve Suat Ateşdağlı bulunuyordu. Sinirden, artık konuşamayacağım. Diye ifade etti.

Demet Akalın Ve Deniz Sekinin Çağla Polemiği

Çağlanın Demet Akalın’ın programına konuk olması Deniz Sekiyi çok kızdırmıştı. Bu durum üzerine hep eski defterler açılarak Demet Akalın, Deniz Sekiye Ben boşandığımda ve bana haciz geldiğinde sen neredeydin bir tek yanımda Işın Karaca ve Suat Ateşdağlı vardı diyerek Deniz Sekiye tavrını belirtmişti.