Magazin gündeminde pek de yer almayan Demet Şener geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda objektiflere yakalandı. Makyajsız hali basın mensuplarının dikkatinden kaçmadı. Demet Şener’in cilt bakımı yaptırmak için dışarıya böyle çıktığı öğrenildi. Eskiden mankenlik yapan ancak evlendikten sonra kariyerine veda eden Demet Şener gazetecilerin estetik ile ilgili sorularına şu şekilde cevap verdi. ‘Ben yıllar önce yaptırmam gereken estetiği yaptırdım. Tam 25 yıl önce dudaklarımı dolgunlaştırmak için silikon uygulaması yaptırdım. Şimdi kim ne estetik yaptırıyor ise yaptırsın, kimseye karışmam’ dedi.

Demet Şener: Dudaklarımda 25 yıldır dolgu var - Magazin haberleri

25 Yıl Önce Kimse Estetik Bilmiyordu

Demet Şener sözlerine şu şekilde devam etti ‘bundan tam 25 yıl önce dudaklarıma dolgu yaptırdım. Ama başka hiçbir yerimde dolgu, botoks ya da silikon bulunmuyor. Ben zaten genel düşünce olarak estetik karşıtı birisi değilim. Kim ihtiyaç duyuyorsa özgürce estetik yaptırabilir, kimseyi eleştirmek haddime değil. Belki ben de ilerleyen zamanlarda yaptırırım. Hatta bugün doktorumdan çok istedim. Ne olur biraz dolgu yapalım diye ısrar etmeme rağmen kabul etmedi. Şu an ki güzelliğin ile oynamak istemiyorum dedi. İlerleyen yıllarda tekrar konuşacağız’ dedi.

Demet Şener: Dudaklarımda 25 yıldır dolgu var - Magazin haberleri

‘Estetiğe Karşı Değilim Ama Çok Fazla Müdahaleden de Hoşlanmıyorum’

Ünlü manken estetik hakkındaki yorumlarına hız kesmeden devam ederken ’43 yaşında olmama rağmen bedenimde dudaklarımın dışında oynanan hiç bir yerim yok. Estetiğe Karşı değilim ama gerek olmayan fazlaca müdahalelerden de hoşlanmıyorum. Cildime önem veriyorum. İğneli operasyonlardan kaçınıyorum.’ şeklinde konuştu.

Demet Şener: Dudaklarımda 25 yıldır dolgu var - Magazin haberleri

Eski Manken Acaba Günlük Yaşamda Erkeklerin İş Bölümü Konusunda Ne Düşünüyor?

Estetik hakkındaki görüşlerinin dışında basın mensuplarıyla uzun uzun muhabbet eden Demet Şener erkeklerin ev hanımlarına ev işleri konusunda destek olmaları gerektiğinin de altını çizdi. Demet Şener ‘benim erkek kardeşim Londra’da tek başına yaşamaya başladığında henüz 18 yaşındaydı.

Ev işlerinde sürekli anneme yardımcı olduğu için her şeyi kısa surede öğrendi, bu yüzden Londra’daki yaşamına kolay bir şekilde alıştı. Her şeyini kendisi yapıyor. Ütüsünü, yemeğini temizliğini A’dan Z’ye kendisi üstlenmiş durumda.’ diyerek konunun önemini vurguladı.