TV8 ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde başrol oyuncusu olan Demet Özdemir paylaşımları ile spoiler verdi. Sosyal medyada Demet Özdemir takip eden insanlar paylaşımlarını görünce büyük bir şaşkınlık yaşadı. TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi başörtü senaryosu ve  muhteşem oyunculukları ile heyecanlı bölümlerine devam ediyor.

Demet Özdemir ne yaptın? Yine spoi'nin alasını verdi! Doğduğun Ev Kaderindir'de bakın ne olacak? 2

Dizinin senaryosunda yapılan değişiklik reytinglerinin artmasına yol açtı. Demet Özdemir dizi de Zeynep karakterini canlandırıyor. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlar herkesin merakını uyandırıyor. Sosyal medyadan sürekli olarak dizinin kamera arkası görüntülerini paylaşıyor.

Demet Özdemir Paylaşımları İle Gündem Oldu

Demet Özdemir bazen öyle paylaşımlar yapıyor ki dizinin gelecek bölümlerini tahmin etmek mümkün oluyor. Bu durum bazı insanlarda heyecan yaratsa da bazı kişiler spoilerdan dolayı sinirleniyor. Demet Özdemir bunu daha önce de defalarca yapmıştı. Bu defa paylaştığı bu defa paylaştığı görüntülerde Barış’ın evinde olduğu ve yemek masasında olduğu dikkat çekiyor. Bu paylaşımı gören kişiler pek çok yorumda bulundu. Barış’a karşı bir adım attığını ve görüşmeyi başladıklarını düşünen kişiler oldu.

Demet Özdemir ne yaptın? Yine spoi’nin alasını verdi! Doğduğun Ev Kaderindir’de bakın ne olacak?

Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un oynadığı bu başarılı dizide olaylar iyice kızışıyor gibi görünüyor. Son bölümde Mehdi’nin Zeynep’i kaçırması ve daha sonra Zeynep ile barış arasında yaşanan yakınlaşma herkesin dikkatini çekti. Hatta Zeynep ile ilgili sahneler sosyal medyada gündem olmayı başardı. Son bölümün final sahnesi herkesi meraklı bir şekilde bırakmıştı.

Demet Özdemir’in O Paylaşımları

Demet Özdemir kendi sosyal medya hesabından dizi çekimi esnasında videolar paylaştı. Videolardan bir tanesinde Barış ve Zeynep’in akşam yemeği yediği görünüyor. Barış’ın evinde çekilen bu video sosyal medyada çok çabuk bir şekilde yayıldı. Aynı zamanda bir de videonun üzerine kaçırıldığım ev kaderimdir sözleri ile bir not düştü.

Bu ifadeleri çoğu şeyi Açıklar nitelikteydi. Zeynep’in artık sadece doğduğu ev değil kaçırıldığı ev ile ilgili de bir kaderinin olacağı şeklinde yorumlandı. Henüz yeni bölüm yayınlanmadan verdiği spoiler takipçilerini de çok heyecanlandırdı. Dizi her çarşamba TV8 ekranlarında Saat 20.00 da yeni bölümleri ile seyirci karşısına çıkıyor.

Demet Özdemir ne yaptın? Yine spoi'nin alasını verdi! Doğduğun Ev Kaderindir'de bakın ne olacak? 1