TV8 ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde olaylar iyice karışmaya başladı. Başrollerini İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir’in oynadığı başarılı dizi yeni bölümü ile de herkesi çok etkiledi. Demet Özdemir yaptığı paylaşımı ile dizide olayların çok karışacağını söyledi. Yeni bölüm yayınlanmadan Demet Özdemir diyor verdi.

Diziye yeni bir kişinin katılmasının yanı sıra Mehdi karakterinin yaşadıkları da herkesi şoka sokuyor. Olayların gitgide çıkmaza sürüklendiğini görüyoruz. Yeni bölüm ile birlikte herkes televizyon karşısında kitlendi. Dizinin yeni bölümünde yine kadına şiddete yönelik göndermeler yer alıyordu. Ülkemizde yaşanan kadın şiddetleri konusunda sürekli mesaj verme özelliği taşıyan bir dizidir. Dizinin ilk zamanlardaki senaryosu ile şu anki senaryosu arasında büyük bir fark bulunuyor.

Mehdi Çok Değişiyor!

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrol karakterlerinden biri olan Mehdi son bölümlerde çok büyük bir değişim yaşıyor. Mehdi’nin yaptıkları ve yapacakları büyük bir şaşkınlık içinde izleniyor. Geçen bölüm büyük bir nefret ile Zeynep’in arabasını parçalayan Mehdi polisler tarafından sorgu için polis merkezine götürülüyordu.

Daha sonra Zeynep ve Barış bir arada gördüğü için adeta çılgına dönen Mehdi polislerin elinden kaçarak Zeynep’in peşine düştü. Barış Zeynep’in başına kötü bir şey gelmemesi adına onu saklamaya karar verdi. Mehdi yakalanana kadar Barış Zeynep’i korumaya çalıştı. Dizinin son sahnesinde yaşananlar herkesi çok şaşırttı. Mehdi her şeye rağmen Barış’ın evini bularak Zeynep’i bayıltıp kaçırdı.

Demet Özdemir, Doğduğun Ev Kaderindir ile ilgili tüyoyu yeni bölümden önce verdi!
Savaş Diziye Katıldı!

Barış karakterinin kardeşi olarak diziye katılan Savaş sevilen karakterlerden biri olmaya başladı. Barış hayatı ile ilgili ufak ipuçları vermeye başladı. Son zamanlarda Barış karakteri ile Zeynep karakteri çok fazla birbirine yakıştırılmaya başladı.

Demet Özdemir, Doğduğun Ev Kaderindir ile ilgili tüyoyu yeni bölümden önce verdi! 1

Bunun üzerine Barış ve Zeynep çok daha fazla bir araya gelmeye başladı. Sana çok asabi tavırlar gösterirken Zeynep onunla konuşunca daha sakin bir tavır göstermeye başladı. Barış kardeşiyle ilgili olan bütün konuları Zeynep’e anlattı. Barış ve Zeynep arasında bir yakınlaşma olacağı söz  konusu. Aynı zamanda Zeynep’in Savaş’ın sağlığı konusunda da çok büyük katkıları olacağı düşünülüyor.

Demet Özdemir, Doğduğun Ev Kaderindir ile ilgili tüyoyu yeni bölümden önce verdi! 2