Show TV ekranlarının sevilen dizilerinden biri olan Alev Alev dizisi her perşembe günü saat 20. 00 da yayınlanmaya devam ediyor. Kadına yönelik şiddete vurgu yapan bu dizide çok etkileyici sahneler yer alıyor. Dizi Perşembe günü reytinglerinde adeta rekor kırıyor.

Başarılı dizinin dün akşam yayınlanan yeni bölümünde yine çok etkileyici sahneler yaşandı. Özellikle Demet Evgar’ın yer aldığı sahneler herkesi son derece etkiledi. Demet Evgar dizide sürekli eşi tarafından psikolojik ve fiziksel olarak şiddet gören bir kadını canlandırıyor. Demet Evgar’ın canlandırdığı karakterin ismi Cemre. Cemre’nin yaşadıklarına ayrıntılı bir şekilde gösteren ve Türkiye’de yaşanan kadına şiddet olaylarını konu alan bu dizide her bölüm bir mesaj veriliyor.

Alev Alev Dizisi Sosyal Medya’da Gündem Oldu!

Kadına şiddete yönelik konuları yer alan dizilerden biri olan Alev Alev dizisi son bölümünde de kadına şiddete yönelik yapılan bir konuşma ile adeta sosyal medyanın gündemi oldu. Hemen hemen herkes tarafından sevilen bu dizi özellikle kadına şiddet ve kadın cinayetleri ile ilgili sahnelerde sosyal medyanın gündemi olmayı başarıyor.

Aynı zamanda Demet Evgar’ın Cemre rolünü çok başarılı bir şekilde sergilemesi gündem olan konulardan biri oluyor. Cemre akıl sağlığının yerinde olduğunu ispatlamak için kurul karşısına çıktı. Kuru karşısında yaptığı konuşma ile herkesi büyüledi. Kuruldaki insanlarda bu konuşma karşısında şaşkınlığını koruyamadı.

“Ölmek İstemiyorum” Konuşması

Alev Alev dizisinin başrol oyuncularından biri olan Demet Evgar Alev Alev dizisinin başrol oyuncularından biri olan Demet Evgar dün akşam yayınlanan yeni bölümde gösterdiği başarılı performans ile herkesi etkisi altına almayı başardı. Kuru karşısında konuşma yapan Cemre kadınların evden dışarı adım atacağı an öldürülme ihtimalinden, eşleri tarafından öldürülen kadınlardan ve ölmek istemediğinden bahsetti.

Bu konuşma Türkiye’de yaşanan bütün olayları insanların yüzüne vurdu. Ülkemizde özellikle son zamanlarda kadına yönelik şiddet ve kadın cinayetleri çok büyük bir artış gösterdi. Bu konuyu dizi ekranlarından da insanlara göstermek son derece büyük bir fayda sağlayacak gibi görünüyor. Dizinin diğer bölümleri heyecanla bekleniyor .