Ünlü şarkıcı Demet Akalın telefonu bilinmeyen bir şahısın eline geçti. Nasıl oldu da Demet Akalın telefonunu ele geçirdi sorusu akıllardan gitmiyor. Olay sonucunda şaşkına dönen Demet Akalın gündemi salladı. Gece yarısı yaptığı telefon ile ünlü şarkıcı Demet Akalın’a şok üstüne şok yaşattı. Öyle şeyler dile getirdi ki Demet Akalın kendine gelemedi.

Ele Geçirdiği Telefonu Arayarak Öyle Şeyler Söyledi Ki…

Söyledikleri ile şaşırttı gece yarısı aramasıyla korkuttu. Sosyal medya platformunda gündemden düşmeyen olayın ayrıntıları… Demet Akalın’ın gece hiç çalmayan telefonu çaldı. Korku dolu anlar yaşayan Demet Akalın gelen telefon ile panik oldu. Çünkü o saatte durumu acil olmayan kimse onu aramazdı. Telefonu açınca karşıdaki kişinin dedikleri ile bir kez daha şaşkına döndü. Telefonu kapatır kapatmaz duyduklarının doğruluğunu araştırdı. Ardından da suç duyurusunda bulunmak için savcılığa başvurdu. Suçlular hakkında gereğinin yapılmasını ifade etti.

Gelen telefon şok etkisi yaptı. Duydukları ile daha da şaşırdı. Ünlü şarkıcı Demet Akalın neye uğradığını şaşırdı. Kendini site görevlisi olarak tanıtan şahıs Demet Akalın’ı sözde uyardı. Gece yarısı yapılan bu aramanın amacı neydi? Demet Akalın ise anlatılanların nereye varacağını merak ederek dinlemeyi sürdürdü. Site içerisinde bulunan ortak kullanım alanları hakkında karar alındığını ve artık kullanıma kapatıldığını söyledi. Korona virüs nedeniyle böyle bir karar alındığını dile getirdi.

Savcılığa Suç Duyurusunda Bulundu!

Olanlara bir anlam veremeyen Demet Akalın gece yarısı yaşadığı şoku anlayamamış ve atlatır atlatmaz ise site yönetimiyle görüşmüştür. Yaşadıklarını bir bir site yönetimiyle paylaşan ünlü şarkıcı Demet Akalın bir kez de burada şaşkınlık yaşadı. Yönetimden kimse böyle bir karar almamış ve şarkıcıyı atamamıştı. Duyduklarını bir kez daha inanamayan Demet Akalın hala şaşkındır. Böyle bir aramayı kim yapabilirdi telefonu kimlerin eline geçmişti?

Demet Akalın bu sorular içinde boğuşurken savcılığa başvurdu ve bu kişiler hakkında suç duyurusunda bulundu. Kendisi de defalarca bu şahısa ulaşmaya çalıştı fakat başarılı olamadı. Kendisinin telefonlarını açmayan şahıs hakkında soruşturma başlatıldı.