Uzun süredir pop şarkıları ile televizyon ekranlarına renk veren sanatçı Demet Akalın, son zamanlar da samimi arkadaşı ve aynı zaman da kendisi gibi sanatçı olan Alişan ile yaptığı sabah programıyla gündemden düşmüyor.

Demet Akalın ve beraberinde Alişan’ın da sunuculuğunu paylaştığı program her gün farklı bir ünlüyü konuk ediyor. Geçtiğimiz günler de Azeri sanatçı topluluğun da adını duyuran Günel Zeynelova program konuğu olarak yayına katıldı. Uzun süredir ekranlar da boy göstermeyen Günel, estetikli hali ile dikkatleri üzerine topladı. Bu durum ünlü sanatçı Demet Akalın’nın da gözünden kaçmadı. Akalın, sanatçıyı estetikli hali ile 20 yıldır dargın olduğu bilinen Demet Şener’e benzediğini dile getirdi.

20 Yıllık Küslüğün Nedeni

 

Demet Akalın  20 yıl önce 1998-2001 yılları arasında milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile 3 yıllık aşk ilişkileri olmuştu. Çift olaylı bir şekilde 2001 yılında yollarını ayırmıştı. Ayrılığın hemen ardından Demet Akalın aldatıldığını açıklamış, ayrıldığı sevgilisinin yakın arkadaşı olan Demet Şener ile beraber olduğu iddialarını ortaya atmıştı.

Bu iddialar da kısa bir süre sonra İbrahim Kutluay ve Demet Şener’in evlendiği haberlerinin ortaya çıkması, Demet Akalın’ın söylemlerini doğruladı. Olayın ardından iki yakın arkadaş olan Demet Akalın ve Demet Şener arkadaşlıklarını sonlandırmış ve araların da küslük ilan etmişlerdi. Olayın ardından 20 yıl geçmesine rağmen ikilinin küslüklerinin hala devam ettiği biliniyor.

Günel’i Demet Şener Benzetti

Programın da konuk ettiği Azeri sanatçı Günel’i şimdi ki hali ile eski yakın arkadaşı olan Demet Şener’e benzeten Demet Akalın, programında yaptığı bu benzetmeyi dile getirdi. Günel’in Demet Şener’e benzerliğini açıklarken, Demet Şener’in güzel kadın olduğunu dile ettiren Demet Akalın, sözünün sonunda ” ama ” kelimesini kullanması dikkatlerden kaçmadı.

20 yıllık küslüğün ardından Akalın’ın bu açıklamayı devam ettirmesi ise izleyicinde büyük merak duygusu uyandırdı. Akalın’ın Günel’i benzetiminden sonra eski arkadaşı Şener’e yaptığı iltifat ise olayı bilen yakın dost ve sıkı takipçilerini şaşkına uğrattı. 20 yıllık küslüğün daha ne kadar devam edeceği ise merak konusu.