Demet Akalın ve Alişan’ın birlikte sundukları programda her gün yeni konuklar ağırlanıyor. Programın yeni konuklarından birisi de ünlü şarkıcı ve besteci Mustafa Topaloğlu olmuştu. Ancak Mustafa Topaloğlu’nun canlı yayın sonrasında kalp krizi geçirmesi yürekleri ağza getirdi.

Demet ve Alişan ile sabah sabah adlı programa konuk olan Mustafa Topaloğlu’ndan gelen kötü haber sevenlerini korkuttu. Canlı yayının bitiminin sonrasında kalp krizi geçiren ünlü şarkıcı herkesi derinden sarstı.

Ünlü Sanatçının Durumu Bilinmiyor

Yayın sonrasında rahatsızlanan ve hastaneye kaldırılan Mustafa Topaloğlu’ndan henüz iyi haber geldiği açıklanmadı. Ünlü şarkıcının rahatsızlanması ile birlikte Şişli Etfal Hastanesi’ne kaldırıldı. Sağlık durumu hakkında tam olarak bir bilgi verilmeyen Mustafa Topaloğlu’nun kalp krizi geçirmesi hem programın sunucuları Demet Akalın ve Alişan hem de tüm sevenlerini üzüntüye boğdu.

Kalp krizi geçiren Mustafa Topaloğlu'nun son durumu! - GÜNCEL Haberleri

Demet Akalın ve Alişan’ın sunuculuğunu üstlendiği Demet ve Alişan ile sabah sabah adlı programın yeni konuğu Mustafa Topaloğlu’ydu. Uzun zamandır ekranlarda gözükmeyen ünlü sanatçının yıllar sonra programa konuk olması sevenlerini oldukça mutlu etmişti.

Tedavisinin Sürdüğü Öğrenildi

Ancak Mustafa Topaloğlu’nun rahatsızlanması sevenlerinin bu sevincini kursağında bıraktı. Bir döneme adeta damga vuran Ünlü şarkıcı ve besteci Mustafa Topaloğlu’nun canlı yayının hemen ardından kalp krizi geçirdiği öğrenildi. Rahatsızlanması ile birlikte hemen hastaneye kaldırılan Mustafa Topaloğlu’nun tedavisine başlandı.

İstanbul Şişli Etfal Hastanesi’nde tedavi altına alınan ünlü şarkıcının sağlık durumu hakkında henüz bir bilgi verilmedi. Ancak programının sunucusu olan Demet Akalın sosyal medya hesabı üzerinden ünlü şarkıcının hastaneye kaldırıldığını belirterek nazar değdiğini düşündüğünü söyledi.

Mustafa Topaloğlu Kimdir?

1957 yılında Artvin Hopa’da dünyaya gelen Mustafa Topaloğlu Oy Oy Eminem adlı albümüyle satış rekorları kırarak bir döneme adeta damga vurmuştu. Hala sanat dünyasında uzaylı türkücü olarak anılmaya devam eden şarkıcı 2012 yılında katıldığı Survivor yarışmasında da herkesi oldukça şaşırtmıştı.

İlk eşi Hasibe Topaloğlu ile 22 yıllık evliliğinden bir kızı ve Çağlayan Topaloğlu adında bir oğlu vardır. Aynı zamanda Leyla Somer ile 4 yıl bir birliktelik yaşayan Mustafa Topaloğlu’nun bir de İmam nikâhlı eşi bulunmaktadır. Derya Abnat adındaki bu eşinden Irmak adında bir kızı ve 1 oğlu vardır.