Okan Kurt ve Demet Akalın 2018 senesi boşanma kararı almıştı. Bunun sebebi ise eşinin haciz borçları yüzünden olduğu biliniyordu. Fakat bu durum herkesi çok şaşırtmıştı. Çünkü o kadar birbirlerini sevip her yerde aşk pozları vermelerine rağmen kimse inanamamıştı. Bazıları olayın böyle gerçekleşiyor olmasını, malları korumak adına boşanmak istiyor diye yorumlamıştı.

Demet Akalın ile Okan Kurt'un 2018 yılında çıkan haciz haberlerinin üzerine boşandıklarını hepimiz biliyoruz.

Boşandıktan sonra da ayrılıkları çok uzun sürmemişti. Arkadaş ortamlarında beraber olmaları veya yurtdışına çıkmaları hep konuşuluyordu. Sonrasında ise dayanamayıp tekrardan aynı evde yaşamaya başlamışlardı. Gündemden hiç düşmeyen Demet Akalın haklarında konuşulanlara sessiz kalamıyordu.

Her fırsatta Demet Akalın, ayrı yataklarda yattıklarının da altını çiziyordu.

Demet Akalın’ın İnsanlara Tepkisi

Her zaman bir şey olduğunda aynı evde yaşıyoruz fakat birlikte yatıp uyumuyoruz gibi sözleri dile getiriyordu. Sadece kızımız için aynı evde yaşıyoruz ve böyle olması gerekiyor diye herkese mesajlar veriyordu. Ayrıca her zaman mutlu ve mesut fotoğraflarını her yerden paylaşmaya devam ediyordu. Bir resmin altına ise çok geçmeden sarıl gibi sözler ve emoji ile paylaşım yapmıştı. Tabi ayrılık döneminde herkes ile dalga geçmeyi de ihmal etmiyordu. Onun eşi yok başına bir şey geldi mi eşini arayamıyor, diğerinin daha bir çocuğu bile yok gibi itham edici sözleri sarf ediyordu.

İşte dün, bu üstün kocalık mertebesi ve evlilikle ilgili yazdıklarına, söylediklerine bir yenisini daha ekledi yaptığı paylaşımla.

Kendisi boşanmamış, evliymiş gibi hep ünlülere sataşmıştı. Bunun üzerine evlilik ile yazdıkları yazınız üzerine bir tane daha yazı eklemişti. Kraliçe Elizabeth ve Prens Philip erken yaşta aşık olup dünya evine girmişler. Fakat onlarda ayrı yataklarda yatmışlar. Diye belirten Demet Akalın yine yazısını savunmuştu. Fakat sonradan gelen bir yorum Demet Akalın’ı çileden çıkarmıştı.

Demet Akalın’ı Kızdıran Yorum Neydi?

Borçlar yüzünden ayrı yataklar da yattığını söylememiştin yani diye yazılan yoruma Demet Akalın “kucağında olan çocuktan utanmadığın belli oluyor. Merak ettiği için söylüyorum olan mal varlığım bana ait bilmediğin şeyi yeme ve yorum yapma fakat sende bebeğine böyle bir durum yaşatırsan direk aklına beni getir. Ben şöyle bir yorum yapmıştım diye aklına gelsin. Başına böyle bir durum gelmeden bilemezsin” diye takipçine tepki gösterdi.

Ve sonrasında gelen şu yorum Demet Akalın'ı çıldırttı!