Star TV ekranlarında seyircisiyle buluşmaya henüz yeni başlamış olan Sol Yanım dizisinde Asena karakterine hayat veren Defne Samyeli, karakter ile ilgili önemli ayrıntılara dikkat çekti. Samyeli, Asena karakterinin ilginç oluşu ve ateşle oynamaktan kaçınmaması onun eğlenceli özelliklerinden biri olduğunu belirtti.

Aynı zamanda istediğini almak amacıyla planlı ve programlı hareket ettiğini söyleyen Samyeli, küçük intikamlar almaktan da kaçınmadığını söyledi. Anlatımları ile karakterini tam olarak benimsediğini gösteren Defne Samyeli dizi hakkında tüm merak edilenlere de ışık tuttu.

Defne Samyeli: Sol Yanım'ın Asena'sı ateşle oynamaktan kaçınmıyor hatta bunu seviyor - 1

Doğru Ekip Doğru Zaman

Başrollerinde Tolga Mendi, Emre Bey, Özge Yağız, Cansel Elçin, Deniz Barut, Taner Rumeli gibi isimlerin bulunduğu Star TV’nin yeni dizisi Sol Yanım’da merak edilen birçok konuya değindi. Özellikle Asena karakteri hakkındaki tüm merak edilenleri anlatan başarılı oyuncu Sol Yanım projesini doğru zaman doğru ekip olarak nitelendiriyor.

Defne Samyeli: Sol Yanım'ın Asena'sı ateşle oynamaktan kaçınmıyor hatta bunu seviyor - 2

Aynı zamanda güvendiği bir yönetmen ve güvendiği bir senaristle aynı projede olduğundan mutlu olduğunu belirten Samyeli, Sol Yanım dizisini şimdiden benimsemiş bir görünüyor. Asena karakterinden kısaca bahseden Defne Samyeli doğduğu yaşamın komşularını değiştirmeyi başarmış kadınlardan biri ve laik oldu istediği sosyo ekonomik yaşama adım atmayı başardığını söylüyor.

Atesle Oynamaktan Kaçınmıyor

Yaşamı ve çevresi sebebiyle kuvvetli bir erkekle evlenmeyi başarmış Asena karakterinin yeni hayatı için ödediği bedeller ve verdiği sözler hakkında sıra dışı sahneler olacağını şimdiden ipuçlarını veriyor. Oynadığı karakterinin en ilginç özelliği sorulması ile birlikte Asena karakterinin ateşle oynamaktan kaçınmamasını ilginç ve eğlenceli olarak gördüğünü söyleyen Samyeli planlı ve programlı hareket eden bir kadın olduğunu söylüyor.

Defne Samyeli: Sol Yanım'ın Asena'sı ateşle oynamaktan kaçınmıyor hatta bunu seviyor - 3

Sol Yanım dizisinde seyirciyi neler beklediği sorusuna ise ne ararsa bulacağı birçok durum olduğunu söyleyen Samyeli bu sezona damga vuracak önemli bir proje olduğunu ve aşk, entrika, dram hikâyelerini bir arada barındırdığından bahsediyor. Hem orta yaş hangi genç yaş için kendini çekecek türde olduğunu söyleyen Samyeli projenin her yaş grubu için eğlence, aksiyon, aşk, entrika gibi konuları ilgi ile izlenebilir şekilde sunduğunu belirtiyor.