Filipinler’de yayınlanan bir diziden uyarlama olarak çekilen Bir Annenin Günahı adlı dizinin ilk bölümü yayınlandı. Yüksel Aksu’nun yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin başrollerinde Musa Uzunlar ve Özge Özberk yer alıyor. Hem kadrosu hem de teknik ekibi oldukça güçlü isimlerden oluşan dizi Kanal D’de büyük umutlarla yayınlandı.

Daha yeni başlayan Bir Annenin Günahı dizisinin başrol oyuncusu bırakıyor mu?

Ancak ilk bölümün reytingi beklendiği gibi büyük olmadı. Dizi henüz seyircinin ilgisinin çekmişe benzemiyor. Ancak bundan dizinin hemen yayından kalkacağı sonucu da çıkmasın. Aynı akıbeti yaşayan pek çok dizi sonradan büyük bir başarıya ulaştı. Bu yüzden diziye bir müddet daha şans vermek en iyisidir.

Bir Annenin Günahı Konusu

Konusu oldukça dikkat çekici olan dizide bir anne oğlu için para bulmaya çalışıyor. Oğlunun hayatını kurtarmaya çalışırken karşısına çıkan bir adam da artık bu hayattan vazgeçmiş ve kendisini öldürmesini istiyor. Anne bunu yapıp yapmama konusunda derin bir vicdan sorgulaması yaptıktan sonra karşısındaki insanı öldürmeye karar veriyor.

Daha yeni başlayan Bir Annenin Günahı dizisinin başrol oyuncusu bırakıyor mu? 1

Dizide kendisini öldürmesini istediği karakteri Türk versiyonunda Musa Uzunlar oynuyor. Orijinal dizide ilk bölümden itibaren diziden ayrılan karakter Türk dizisinde yer almaya devam edecek. Dizinin seyircileri Musa Uzunlar’ın dizide kalıp kalmayacağını merak etmişti. Bir Annenin Günahı’nın daha ilk bölümden bir başrol oyuncusunun değişip değişmeyeceği sorulan sorulardan birisiydi.

Musa Uzunlar Dizide Hayalet Olarak Kalmaya Devam Edecek

Musa Uzunlar’ın dizide kalıp kalmayacağı merak edilirken bu soruya bir yanıt verdi. Bir Annenin Günahı dizisinde böyle bir ayrılık yaşanmayacak. Özge Özberk’in oynadığı anne karakteri tarafından öldürülen Uzunlar dizide annenin vicdanında bir hayalet olarak kalmaya devam edecek. Anne bundan sonra attığı her adımda Uzunlar ile konuşmaya ve yaptığını sorgulamaya devam edecek.

Bir Annenin Günahı' setinden kareler - Magazin Haberleri - Milliyet

Dizide oğlu oynayan Mert Yazıcıoğlu ve onun sevgilisini oynayacak olan Simay Barlas arasındaki aşk ilişkisi de merak edilen konulardan birisi olarak. Bir Annenin Günahı iki koldan ilerleyen farklı hikâyesi ile seyircilerin dikkatini çekip beğenisini kazanabilir. Bu yüzden ilk bölümün reytingine bakıp karar vermek çok doğru değil. Dizinin akıbeti önümüzdeki haftalarda belli olur.