Çukur Show TV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olmaktadır. Her bölümünde seyirciye büyük bir heyecan yaşatmayı başarıyor. Yayınlanacak olan 105. bölümde de neler olacağı büyük bir heyecan ile bekleniyor. 105. bölüm fragmanlarında dikkat çeken nokta Çağatay ve Cumali arasında yaşanan diyalog oluyor. Cumali Çağatay’dan Çukur’un tapuların istedi. Çağatay ise kendisi öldükten sonra tapulara kardeşine vereceğini söyledi.

Çukur (5)

Bu durum izleyicileri çok üzdü. Akıllara Cumali ölecek mi sorusunu getiriyor. Cumali bunun üzerine ailesi ile güzel bir akşam yemeği yedi. Herkesle vedalaştıktan sonra Çağatay’ın yanına gidiyor. Fragmanı son sahnesinde ise cehennemde görüşürüz sözleri dikkat çekti. Cumali’nin Yamaç’a “Mahallemi koruyamıyorum. ” şeklindeki haykırışı sonrası Yamaç bu konunun üzerine düşebilir.

Çukur (1)

Cumali Ailesi İle Vedalaşıyor!

Show TV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Çukur heyecanla artması ile birlikte reytinglerde ilk sıraya yerleşmeyi başardı. 105. bölüm ile karşımıza çıkacak olan Çukur dizisinde yeni gelişmeler meydana geliyor. Yeni bölüm fragmanı yayınlandığı an sosyal medyada çok konuşulmaya başlandı.

Çukur (5)2

Fragmanda Cumali Koçovalı Çağatay tarafından öldürülüyor gibi görünüyor. Bunun üzerine Cumali Koçovalı ailesinin yanına gelerek güzel bir akşam yemeği yiyor. Selim ve Yamaç’ın elinden tutarak birbirlerine iyi bakmalarını söylüyor. Peki, Yamaç abisini kurtaracak mı? Çağatay Cumali’yi öldürebilecek mi? Tüm Bu soruların cevabı Pazartesi günü saat 20.00 da yayınlanacak olan bölümde yer alıyor. Bu bölümde çok heyecanlı dakikaların yaşanacağı anlaşılıyor. Aynı zamanda Yamaç ağabeyleri tarafından yavaş yavaş affediliyor.

Yeni Bölümde Neler Olacak?

Çağatay Cumali’yi büyük bir çıkmaza sokuyor. Bunun üzerine Ogeday ve babası Cengiz’i tuzağa çekmek isteyen Çağatay’ın oyununu Yamaç bozacak. Fragman da görüldüğü üzere Cumali ve Yamaç arasında bir yüzleşme söz konusu olacak.

Çukur (1)2

Cumali Yamaç’tan yardım isteyecek gibi görünüyor. Bunun üzerine Yamaç tapuların Çağatay da olduğunu anlayacak ve bunun için harekete geçip sürpriz bir isim ile beraber Çağatay’a bir oyun oynayacak. Bu bölümde Selim karakterinden da bir sürpriz bekleniyor. Son derece heyecanlı bir bölüm olacağından dolayı  şimdiden sosyal medyadan gündem olmayı başardı.