Sevilen oyunculardan biri olan Kubilay Aka yaptığı kaza ile sevenlerini çok şaşırttı ve çok üzdü. Son zamanlarda Çukur dizisi ile gündeme gelen Kubilay Aka büyük bir kaza geçirdi. Kaza geçirdiği yer ise Çanakkale’nin Ezine ilçesinde meydana geldi.

Çukur'un Celasun'u Kubilay Aka kimdir? - Son Dakika Güncel Haberler

Direksiyon hâkimiyetini kaybeden başarılı oyuncu şarampole yuvarlandı. Ağır bir kaza olmasına rağmen hayati bir durumunun olmaması sevenlerini mutlu etti. Kubilay Aka isimli başarılı oyunun kazası sosyal medyada da çok konuşulan konulardan biri oldu. Aynı zamanda Kubilay Aka kaza sonrasında sakin tavırları ile dikkat çekti.

Kubilay Aka “Aracı Hızlı Kullandığım İçin Çok Fazla Kaza Yaparım ” Dedi

Kubilay Aka Çanakkale’nin Ezine ilçesinde direksiyon hâkimiyetini kaybederek şarampolden yuvarlandı. Bu durum sevenlerini ve ailesini çok korkuttu. Hayati durumunun olmaması ise sevindiren haberlerden biri oldu. Kubilay Aka araba kullanırken yağmurun yağması da direksiyon hâkimiyetinin kaybetmesinde büyük bir rol oynadı. Şarampolden yuvarlanmasından dolayı herkesi çok korkutsa da arabadan hiçbir yara almadan çıkması mucize olarak görüldü.

Kubilay Aka 'Hızlı araç kullanır çok çarparım' dedi, kaza yaptı

Kubilay Aka’nın kaza sonrasında çok sakin ve soğukkanlı davranması da insanları çok şaşırttı. Kubilay Aka ” Çok hızlı araç kullanırım bu sebeple de çok sık kaza yaparım.” dedi. Bu durumum normalleşmesi ise bazı insanların tepkisine sebep oldu. Aynı zamanda bu yorumunun üzerine sosyal medyada da tepkiler almaya devam ediyor.

Çok Kaza Yaparım Ama Ölmem”

Kubilay Aka yaptığı kaza sonra konuşmaları ile dikkatleri üzerine çekti. Son zamanların en başarılı erkek oyuncularından biri olan Kubilay Aka Çanakkale’de yağış sebebi ile direksiyon hâkimiyetini kaybederek kaza yaptı. Bu kaza sonucu şarampole yuvarlanmasına rağmen hiçbir yara almadan sağ salim arabadan çıktı.

Kubilay Aka nereli ve kaç yaşında? Kubilay Aka kimdir? - Magazin haberleri

Bunun üzerine Kubilay Aka ” Çok hızlı araba kullandığım için çok sık kaza yaparım ama ölmem.” dedi. Bu durum üzerine Kubilay Aka’nın sürekli olarak kaza yaptığı anlaşıldı. Çok hızlı araba kullandığını söylemesi de sosyal medyada çok büyük tepkiler almasına sebep oldu. Hemen kaza sonrasında yapılan bu konuşma sonrası adeta linç yedi. Aynı zamanda hayranları da bu konuda tepki gösterdi.