Ünlü oyuncu olan Barış Arduç, Çukur dizisine pandemi sebebiyle ara verilmeden önce kadroya dâhil olmuştu. Ünlü oyuncu Barış Arduç, Çukur dizisinde Arık Böke Erdenet karakteri ile rol alarak sevenlerinin karşısına çıkmıştı. Karakterin tam bir psikopat kişiliği vardı. Cumali tarafından öldürülen Arık Böke yeni sezon başlarında diziden ayrılmıştı.

Kiralık Aşk’da Elçin Sangu ile birlikte oynadıkları dizi ile ünlenen ünlü oyuncu Barış Arduç, Kiralık Aşk’tan ayrıl ayrılmaz yeni bir dizi ile tekrar herkes tarafından konuşulmaya başlandı.

Çukur'dan ayrılan Barış Arduç, yeni dizisi Kulüp'te taksiciyi oynayacak 1

Barış Arduç Netfilx’de

Barış Arduç, yeni dizisi ile hazırlıkları devam ederken, magazincilerin yeni dizisi hakkında yöneltilen sorulara karşı çok fazla bilgi vermemeye özen gösterdi.

Bir magazin kanalı karşısında konuşan ünlü oyuncu Barış Arduç, birden fazla yeni diziler ile ilgili bir toplantı halinde olduğunu belirten ünlü oyuncu, dijital platform olan Netfilx için çekilecek  Kulüp dizisinin yapımcı firması olan 03 Medya’dan çıkarken görüntülere yakalandı.

Yönetmeliğini Zeynep Günay Atan ve Seren Yüce tarafından yapılacağı dizinin senaryosunun yazarı ise Necati Şahin’dir. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Barış Arduç, Gökçe Bahadır, Salih Bademci ve Fırat Tanış isimli ünlü oyuncuların yer alacağı Kulüp dizisi sosyal medyanın da gündemi olmuştur.
Ünlü oyuncu, oynayacağı yeni dizisi ile ilgili sorulara cevap verirken hiçbir sorudan kaçmadan net bir şekilde cevap verdi.

Çukur’dan ayrılan Barış Arduç, yeni dizisi Kulüp’te taksiciyi oynayacak

Kulüp isimli diziye ilgili çok fazla yanıt vermemeye çalışan ünlü oyuncu gizlilik anlaşmasını belirtti. “Bahsetmemin mümkünü yok, ayıp olur” diyerek konuşan ünlü oyuncu Barış Arduç, Çukur’daki karaktere benzeyip benzemediğini sorusuna verdiği yanıt ” O karaktere benzer bir yanı yok ” diyerek konuştu.

Yeni Dizide Taksici Barış Arduç

Ünlü oyuncu bu kez oynayacağı dizide taksici olacağını söyledi. Oyuncu şu sıralarda Kulüp dizisi için koşuşturmalı hazırlıklarda olduğunu belirtti. Merakla beklenen dizi ile ilgili çok fazla açıklama yapmadan konuşan oyuncu sevenlerine tarih verdi. Barış Arduç, Kulüp dizisinin Ocak ayı sonunda çekimlerine başlayacağını ve tahminen Netfilx yayını ise Eylül ayında olacağını belirten bir açıklama yaptı.