Show TV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Çukur dizisi yeni bölümlerinde çok büyük heyecan ile sevenleriyle buluşuyor. Dizi her daim reytinglerde ilk sırada yer alırken son bölümlerde de aynı şekilde beğenileri üzerine topladı. Çukur dizisinin yeni fragmanları çok heyecanlı ve değişik bir bölümün bizi beklediğini gösteriyor. Fragmanın yayınlanması ile birlikte sosyal medyada çok büyük bir ses getirdi. Fragmandan görüldüğü üzere Yamaç Koçovalı adeta kafayı yiyor. Bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümü ile sevenleri ekran karşısına kilitlemeyi başaracak gibi görünüyor.

Çukur Dizisinin Yeni Fragmanı İzleyenleri Şaşırttı!

Son zamanların en çok sevilen ve en çok izlenen dizilerinden biri olan Çukur dizisi her geçen gün dizi heyecanını arttırıyor. 4 sezondur şuan TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinin yakın bir zamanda sezon finali yapacağı hakkında iddialarda bulunuyor.

Bu sebeple bölümlerin daha heyecanlı geçtiği söyleniyor. Karaca Azer’i öldürdüğünden bu yana delirmiş gibi tavırlar takılıyor. Bunun üzerine Sultan ananın da odasından çıkmayarak garip hareketlerde bulunması akıllara Sultan alanın delirip delirmediği sorusunu getiriyor. Her bölümde ayrı bir dram yaşanıyor.

Çukur 104. Bölüm izle, Çukur tek parça izle, Çukur bölümü izle, Çukur 23  Kasım 2020 son bölüm, Çukur 4.sezon 12.bölüm izle

Son bölüm fragmanın da yaşananlara göre Yamaç artık ailesinin yanında olacak ve herkes de onu bir süre sonra anlayacak gibi görünüyor. Aynı zamanda Selim’in silah getirerek güven testi yapmaya çalışması Yamaç’ın çileden çıkmasına sebep oluyor. Yeni bölümünde büyük bir dram yaşanacağı öngörülüyor. Aynı zamanda Yamaç’ın aile yemeğine katılması da büyük bir gelişme olacak gibi görünüyor.

Çukur Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

En sevilen dizilerden biri olan çukur dizisinin yeni bölümü 23 Kasım 2020 tarihinde saat 20.00 da yayınlanacak. Yeni bölümü ile izleyicileri büyük bir heyecan yaşatacak gibi görünüyor. Koçovalı ailesi kendi içlerindeki sorunları çözmeye çalışacak.

Buna ek olarak Yamaç’ın çıldırma sahnelerine de şahit olacağız. Evdeki Hemen hemen herkes delirmiş durumda. Özellikle Sultan ananın tavırları gün geçtikçe kötüye gidiyor. Yamaç’ın tekrar eve dönmesi ile Sultan alan tekrar düzelir gibi görünüyor. Çukur sevenleri büyük bir heyecan ile  yeni bölümü bekliyor.