ATV ekranlarının reyting rekorları kıran dizilerinden biri olan Çukur dizisi çok heyecanlı bölümleri ile karşımıza çıkıyor. Çukur ile Cengiz Erdenet arasında başlayan kıyasıya savaş çok heyecanlı bir şekilde ilerliyor. Yamaç yine çok farklı yöntemler ile intikam almaya çalışıyor. Geçtiğimiz bölümlerde Cengiz Erdenet’in bütün fabrikalarını ateşe veren Yamaç şimdi de akıl sağlığı ile oynamaya çalışıyor.

Koçovalılar kendini çok büyük bir oyunun içerisinde buldu. Fakat bu defa oyunun kurucusu Koçovalılar oldu. Son zamanlarda dizinin daha heyecanlı bir hale gelmesi reytinglerinde daha büyük artışların yaşanmasına yol açtı. Kulkan karakterinin de diziye dâhil olması ile birlikte iznin gerilimi yükseldi.

Çukur (1)1
” Senin Adın Cengiz Mardin”

Koçovalılar Cengiz Erdenet’i kaçırarak onu büyük bir oyunun içerisine sürüklediler. Fragmandan anlaşıldığı üzere Cengiz Erdenet bir hastanede yer alıyor. Aynı zamanda fragmanın en çok öne çıkan sahnesi Cengiz Mardin sahnesi oluyor. Cengiz’e neden böyle bir şey söylendiği henüz anlaşılmadı. Fragman da ön plana çıkan diğer bir ayrıntı ise Nehir ve Efsun sahnesi oldu. Kulkan Nehir ve Efsun üzerinden bir hamle yapacak gibi görünüyor.

Çukur (3)1

Yamaç’ın eline geçen bir şey onu öfkeden çılgına çeviriyor. Bu şeyin Efsun ya da Nehir ile alakalı olduğu düşünülüyor. Yeni bölümü 21 Aralık Pazartesi günü yayınlanacak olan dizi büyük bir heyecan ile bekleniyor. Nehir ve Efsun’u rehin alan Kulkan onları uzun bir süre daha esir etmeye devam edecek gibi görünüyor.

Çukur Dizisinin Yeni Bölümünde Neler Yaşanacak?

Efsun ve Nehir Erdenetlerin elinde esir tutuluyor. Buradan kaçabilmek için güçlerini birleştirmek istiyorlar. Yakın bir zamanda harekete geçecekleri düşünülüyor. Nedim Koçovalılardan çok garip ve sürpriz bir istekte bulunuyor. Yamaç adım adım Erdenetleri bitirmek için çabalarken Kulkan’ın atacağı hamile ile biraz duraksayacak gibi görünüyor.

Çukur (4)1

Yamaç yine çok zor bir tercih ile karşı karşıya kalıyor. İki tane fragman yayınlanan dizinin şimdiden heyecan dolu sahneleri görülmeye başladı. 21 Aralık Pazartesi günü yeni bölümü ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni bölümünde yaşanacak heyecanlı dakikalar şimdiden merak konusu oldu.

Çukur (5)1