Show TV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Çukur dizisinde büyük gelişmeler yaşanıyor. İzleyicilerin sosyal medya en çok merak ettiği konulardan biri amca Cumali Koçovalı’nın kim olduğu yönündeydi. Uzun bir süredir amca Cumali Koçovalı’nın diziye dâhil olacağı konuşuluyor. Dizde sürekli ismi geçmeye başlayan Halil İbrahim kafaları son derece karıştırdı. Yakın bir zamanda sezon finali yapacak olan Çukur dizisi kafaları karıştırmaya devam ediyor.

Çukur dizisi bu sezon final yapacak. Yavaş yavaş konular toparlanır derken, yeni soru işaretleri de doğmaya başladı.

100 bölümü aşkın bir dizi olmasına rağmen hala ilk bölüm heyecanını taşıyor. Sürekli olarak dizide geçmişe dönüp Kahraman ile ilgili bölümlere yer veriyorlar. Kahraman’ın geçmişte amcasının peşine düşmesi yakın bir zamanda Cumali Koçovalı’nın diziye dâhil olacağının göstergesidir. Çukur dizisi sevenleri büyük bir heyecan ile amca Cumali Koçovalı’nın diziye dâhil olmasını bekliyor.

Enteresan olan, 4. sezonunu yaşayan bir dizi olarak hala heyecanı koruması. Erdenetler düşman gibi düşman, Yamaç ise iki ateş arasında.

Halil İbrahim Amca Cumali Koçovalı Mı?

Geçtiğimiz bölümlerde Erdenetler Koçovalıların mezarlarını kırdırdı. Daha sonra Cumali Koçovalı bu mezarları yaptırmak için çalışmaya başladı. Cumali Koçovalı mezarları yaptırırken büyük bir sok ile karşılaştı. Amcası Cumali Koçovalı’nın mezarı boştu. Bu durum amcasının hala yaşadığını gösteriyor. Çok eski yıllarda Kahraman’da mezarın boş olduğunu öğrenip amcasını peşine düşmüştü.

Burası İdris'in abisi, Cumali Koçovalı'nın mezarı. Bizim deli fişek Cumali, amcasının ismini almış yani.

Sürekli kahramanın eski görüntüleri verilerek amca Cumali’ye ulaşılacak. Cumali amcasının peşine düştü fakat hala hiçbir şey bulamadı. Dizi bütün heyecanı ile sürerken sürekli olarak Halil İbrahim’in adının geçmesi amca Cumali olabilir mi sorusunu akıllara getiriyor. Zamanında Kahraman’ı korunması ile Halil İbrahim’in amca Cumali olması ihtimali arttı.

Amca Cumali Koçovalı Diziye Ne Zaman Dâhil Oluyor?

Son zamanların en sevilen dizilerinden biri olan Çukur dizisinde amca Cumali Koçovalı çok büyük bir heyecan ile bekleniyor. Geçmişe dönük sahneleriyle de Cumali Koçovalı’nın peşine düşüldü. Yakın bir zamanda sezon finali yapacak olan bu dizide gerçekler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayacak.

Meğer büyük bir uyuşturucu mafyasının sağ kolu bir adammış. Kalpsiz bir katil, sadık bir köpek imiş.

Amca Cumali’nin 2 ya da 3 bölüm sonra diziye dâhil olacağı söyleniyor. Çukur dizisinin sevenleri büyük bir heyecan ile amca Cumali’nin diziye dâhil olmasını bekliyor. Amca Cumali Koçovalı’nın kim olduğu ise kesin olarak bilinmesede Halil İbrahim olarak tahmin ediliyor.