Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur her pazartesi günü saat 20.00’da seyirci ile buluşuyor. İstanbul’da yer alan ve suçlular ve suç unsurları ile bütünleşmiş bir mahallede meydana gelen olaylar. Koçovalı ailesi uyuşturucu sokmaz mahallesine uyuşturucu sokmak ve satmak isteyenler ile savaşır. 4. sezonu ile ekranlara gelen Çukur dizisi yine izleyiciyi ekrana kitledi.

Çukur'a damga vuran sahne! Vartolu veda mı ediyor? - Magazin

Son günlerde sosyal ağlarda yer alan söylentiler ise izleyicisini ve dizinin sevenlerini üzdü. Merakla açıklama bekleyen kitle iddiaları doğru bulmadı. İddialar neticesinde Vardolu Saadettin ve Efsun’un diziye vedası söz konusudur. Bu ayrılığın hemen ardından ise final yapacağı konuşuluyor.

Çukur Dizinin Vartolu Saadettin’i Geri Dönsün!

Yapımcısı Ay Yapım olan Çukur dizisinin yönetmeni ise Sinan Öztürk’tür. Senaryosunu ise Gökhan Horzum ve Damla Serim üstlenmiştir. Usta oyuncuların yer aldığı usta bir projedir. Kalabalık bir oyuncu kitlesi mevcuttur. Birçok başrol oyuncusu olan Çukur dizisi oyuncu akışı ile reyting sonuçlarını üstte tutmayı başaran bir dizidir. Gerçek hayatta çocuğu olan Vartolu Saadettin çocuğu olunca diziye veda mı etti?

Çukur 81. Bölüm (Çukur 3. sezon 14. bölüm) | Cumali öldü mü?

Geçtiğimiz aylarda çocuğu olan Erken Kolçak Köstendil çocuğu ile ilgilenebilmek için oyunculuğa bir süre ara verdi ve sevenleri bunu biliyor. İzleyici kitlesi bundan çok hoşnut olmadı ve bir sürü tepki dolu yorumlar yapıldı. “Vartolu geri dönsün onsuz yürüme” gibi yorumlar yer aldı. Sosyal medya platformunda oldukça fazla konuşulan final iddiaları hala kabul görmüş değil. Reyting sonuçları oldukça iyi olan Çukur dizisi Show TV’yi de bir hayli zorlayacak gibi görünüyor. Sezon sonu final yapıp yapmayacağı merak ediliyor.

Çukur ‘un Finali Sosyal Medyayı Salladı!

Onlarca yorum ile tepki gösteren Çukur dizisi sevenleri olası bir finali kabullenmiş değil. Esprili yorumlarında yer aldığı  sosyal medya platformunda dizinin final yapmaması ile birlikte Vartolu’nun da geri dönmesine yönelik konular ele alındı. Dizinin final kararı ile ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. Oyunculardan da hiç bir açıklama veya yorum alamayan izleyici kitlesi dizinin final yapmamasını umut ile bekliyor.

Çukur'da izleyiciyi duygulandırancami sahnesi | Magazin