Ekranların sevilen dizisi Çukur da gelişen olaylar seyircinin ekran başın da nefeslerinin tutmasına neden oldu. Yapım şirketi Ay Yapım olan başarılı dizi de her geçen gün heyecan artıyor, vedalar gerçekleşiyor, yeni karakterler ortaya çıkıyor.

Selim Koçovalı hayranlarına üzücü haber, Çukur dizisinin başrollerin de yer alan Yamaç Koçovalının abisi “Selim Koçovalı” karakterini canlandıran Öner Erkan diziden ayrılıyor mu? Selim Koçovalı ölüyor mu? Selim Koçovalının ölümü nasıl olacak?

Çukurun Selimi Öldü Mü? Neden Öldü?

 

Koçovalı ailesini pusuya düşürmek isteyen Çağatay Erdenet; Cumali Koçovalı, Selim Koçovalı ve kardeşleri Yamaç Koçovalının başlarına bela oluyor. Cumali Koçovalı ve Yamaç Koçovalı çukurdaki dostları sayesin de bu beladan kurtulurken Selim Koçovalı Çağatay Erdenet’in oyununa geliyor.

Çukur dizisinde Öner Erkan’ın canlandırdığı Selim nasıl ölecek?

7 Aralık 2020 tarihin de yayınlanacak olan 106.Yeni Bölüm de maalesef sevilen karakter Selim Koçovalı ölecektir. Son zamanlar da diziden ayrılacağı dedikoduları yayılan Öner Erkan’ın bu bölümde ayrılacağı haberi netleşti ve hayranlarını üzdü. Selim Koçovalının dizide ki cenaze töreni çekildi. Önümüzdeki yeni bölümde gözyaşlarınızı tutamayabilirsiniz, duygusal sahneler izleyicilerini bekliyor.

Selim Koçovalı Nasıl Öldü?

 

Diziden ayrılacağı kesinleşen Öner Erkan canlandırdığı Selim Koçovalı karakterini son kez nasıl oynadı, kim nasıl ve neden öldürdü? Pazartesi günlerinin izlenme rekorları kıran dizisi Çukur da bu hafta başrol oyuncularından biri olan Öner Erkâna veda sahnesi çekildi. Selimin nasıl oyuna geldiğini merak eden seyirci heyecanla pazartesi akşamı yeni bölümü bekliyor. Kardeşlerinin ölüm haberini alan Cumali Koçovalı ve Yamaç Koçovalı bu acıya nasıl dayanacak ve bunu yapanlara hesabını nasıl soracaklar merak ediliyor.

Çukur dizisinde Öner Erkan'ın canlandırdığı Selim nasıl ölecek? 1

Çukurun yeni bölümünden ilk sahnenin yayınlanmasında Yamaç abisinin öldüğünü söylüyor, izleyenler bir sonra ki fragmanı üzüntü ve merak için de bekliyor. Öner Erkan, Selim Koçovalı karakteri rolünü üstlendiği Çukur dizinden Çağatay Erdenetin tuzağıyla veda ediyor. Hayranlarını gözyaşına boğacak Öner Erkan Show TV’nin rekorlar kıran dizisi Çukur da bu hafta son kez rol alacak ve maalesef ki diziden ayıracaktır.