Show TV ekranlarının sevilen dizilerinden biri olan Çukur her zaman başarısı ile dile gelirken şimdilerde yaşanan skandal görüntüler ile gündeme geliyor. Çukur dizisinde kalabalık sahneler çok sık yaşanıyor. Gerekli tedbirler alındığı zaman bu sahneler sorun yaratmazken ortaya çıkan görüntüler ile hiçbir tedbir alınmadığı ortaya çıktı.

Dizi Setinde Önlem Alınmaması Dikkati Çekti

Son zamanlarda koronavirüs son derece yaygın olmaya başladı. Daha çok dikkat edilmesi gereken bu dönemde Çukur dizisi hiç beklenmedik bir hareket ile resmen koronaya meydan okudu. Bu konu ile ilgili paylaşımlar sosyal medyada sürüyor. Görüntülerin sosyal medyada paylaşılması pek çok kişi tarafından tepki almasına sebep oldu.

Peki bu görüntülerde ne vardı? Çukur dizisinin yeni bölümü için figüran ihtiyacı bulunuyordu. Bu figüranları sete bir kamyon ile hiçbir önlem almadan getirmeleri herkesi şoke etti. Bu skandal görüntülerden sonra Çukur dizisinin herhangi bir ceza alıp almayacağı bilinmiyor. Hem figüranların hem de set çalışanlarının hayatını hiçe sayan bu görüntü çok uzun süre konuşulacak gibi görünüyor.

Çukur dizi setinde skandal! Görüntüler ortaya çıktı
Dizi Setinde Tedbirler Hiçe Sayıldı

Sevilen dizilerden biri olan Çukur dizisinin setinde yaşanan skandal olay herkesi hem çok şaşırttı hem de çok üzdü. Adeta hastalığa davetiye çıkaran bu durum cezasız kalmamalı gibi paylaşımlar yapıldı ve yapılmaya da devam ediyor. Reyting rekortmenlerinden biri olan Çukur dizisi bu yaptığı tedbirsiz davranış ile reytinglerde gerileme yaşayacak mı merak ediliyor.

İnsan sağlığını bu derece hiçe sayan bu duruma karşı sessiz kalmamak gerektiği yönünde birçok paylaşım bulunuyor. Kamyon içerisinde yer alan onlarca figüranın arasında ne sosyal mesafe ne de maske gibi tedbirler bulunuyordu. Aynı zamanda o kanyon üzerinde uzun saatler maskesiz bir şekilde bekleriler.

İnsan hayatını hiçe sayan bu durum karşısında Çukur yapımcısından ya da set çalışanlarından hiçbir açıklama gelmedi. Dizinin bu sahneler ile birlikte eski kıymetini kaybetmesi durumu söz konusu olabilir. Figüran oyunculara karşı bu denli tedbirsiz davranması bu kaliteli ve son derece başarılı diziye hiç yakışmayan bir durum oldu.