Son günler de yaptığı röportajla eleştirilerin hedefi haline gelen Coşkun Sabah, söylediklerini açıkladı. Coşkun Sabah’ın Kızı Roza’nın sosyal medyada yayınlanan fotoğraflarının ardından, fotoğrafları kaldıran sanatçı, ‘Kızımın fotoğraflarını kaldırttım, kimse fotoğraflara bakamaz’ dedi. Ayrıca sözlerine ’Diyarbakırlı bir insanım, bu fotoğraflar bize ters’ açıklamasında bulundu.

Coşkun Sabah kızının fotoğraflarından sonra yaptığı röportajda, ilgi ve aynı zamanda tepki çeken, söylemlerde bulundu. Bikini giyip fotoğraf yükleyen kızına kızgın olduğunu ve hatta küstüğünü söyleyen Coşkun Sabah, sosyal medyaya böyle fotoğrafların atılmasının yanlış olduğunu savundu. Fotoğrafların internet sitelerinde yayılmasından rahatsızlık duyduğunu belirtti.

Kızım Safın Tekidir!

Kızının da kendine çektiğini ve saf olduğunu belirten Coşkun Sabah, kızının Instagrama bikinili fotoğraf koyduğundan haberi olmadığını söyledi. Haber sitelerinde gördükten sonra sinirlendiğini belirten sanatçı, ‘ Fotoğrafları herkes gördü, Türkiye’de çoğu kadın türbanlı’ ifadelerini kullandı. ‘Kimsenin kimseyi eleştirmesi doğru değil’ dedi.

Diyarbakırlılara Bu Olaylar Ters!

Kültür ve gelenek yapılarının, bu olaylara ters olduğunu söyleyen Coşkun Sabah, ‘ Diyarbakırlı bir aileden geliyorum, İzmir’ li, Manisa’ lı biri bunu önemsemeyebilir ama doğulular bunu sorun eder’ dedi. Kendileri için gelenek yapısının önemli olduğunu ve bunun normal bir davranış olmadığını belirtti. Kızının fotoğraflarına erkeklerin bakmasına karşı çıkan Coşkun Sabah, baba olarak buna izin vermem, sadece denizde bikini giyebilir dedi.

Çok Sapık Var!

‘Çok fazla sapık erkek var, kızımın fotoğraflarına sapıklar bakacaktı’ diyen Sabah, plajda bu giyimin normal olduğunu, ama Instagram ’da yayınlanmasını yanlış bulduğunu söyledi. ‘ Hapishanedeki mahkûmlarda, dolandırıcılar da bu fotoğraflara bakıyor’ dedi.

Ünlü sanatçı, röportajı verdiği gazetenin olayı çarpıtıp, kendisine iftira attığını belirterek, eğer söylediklerimi ispat eden bir kayıt varsa, göstersinler dedi. Kanal D’ ye bağlanan sanatçı, sunucunun iller arasında bir ayrım yaptınız mı sorusuna, ‘ Bunda abartacak bir şey yok, onları söyledim’ dedi.

Birçok televizyon programına yaptığı açıklamalarla son günlerde gündemden düşmeyen Coşkun Sabah’ ın sözleri, pek çok televizyoncu ve halk tarafından tepkiyle karşılandı ve pek çok olumsuz yorum yapılmaya devam ediyor.