Son zamanların en çok sevilen ve izlenen programlarından biri olan Çok Güzel Hareketler Bunlar programında göndermeli skeçler yer alıyor. Pek çok dizinin parodisini çeken aynı zamanda nasıl skeçlerin içerisine dizilerle ilgili replikler  yer alıyor. 3 sezondur Kanal D ekranlarında yer alan bu program her sezonu ile çok büyük bir beğeni toplamayı başarıyor. Birbirinden eğlenceli skeçleri ile insanları güldürüp eğlendirmeyi başarıyor.

Genç isimlerin yer aldığı kadroda başarılı performanslar izlemek mümkün oluyor. Yılmaz Erdoğan sunuculuğunda ve öncülüğünde yapılan bu programa ünlü konuklar da alınıyor. Pek çok ünlüye ve pek çok bilinen diziye gönderme yapması ile öne çıkan bir dizi oldu. Her Pazar yeni bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkıyor.

Son olarak yayınlanan 62. bölümünde çok eğlenceli skeçler yer alıyor. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibinin skeçleri sosyal medyada da çok konuşulan konulardan biri haline geliyor. Programda yer alan ekibin çok başarılı olması da gözlerden kaçmadı.

ÇGHB 2’den Aşk-ı Memnu Dizisine Gönderme!

Son zamanlarda en çok konuşulan konulardan biri Çok Güzel Hareketler Bunlar 2  Aşk-ı Memnu dizisine olan göndermesi ile çok konuşuldu. Genç isimler bu program sayesinde başarılarını sergileyebilir. 62. bölümünde yer alan Çekmiş Olsun skeci ile herkesin beğenisini toplamayı başardı. Bu programın yönetmenliğini üstlenen isim Yılmaz Erdoğan olurken yapımcısı ise Necati Akpınar olmaktadır.

Çok Güzel Hareketler 2’den Aşk-ı Memnu dizisi göndermesi!

Son Bölümde Hangi Dizilere Gönderme Yapıldı?

Son bölümde çekilen Çekmiş Olsun skecinde pek çok diziye gönderme yapılıyor. Bir zamanların en sevilen ve günümüzde bile en çok konuşulan dizilerinden biri olan Aşk-ı Memnu dizisine göndermeler yer alıyor. Aynı zamanda Dallas isimli filme de gönderme yapılıyor. İzleyenlerin çok güldüğü ve eğlendiği dizilerden biri oldu.

22 Kasım Pazar günü yeni bölümü yayınlanan bu program her bölümü ile izleyicileri keyiflendirmeyi başarıyor. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin yeni bölümü 29 Kasım’da saat 20.00 ‘da sizler ile olacak. Keyifli bir şey izleme arayışında olan kişilerin mutlaka Çekmiş Olsun skecini izlemesi gerekir. Bu bölüm içerisinde yer alan diğer skeçlerde çok beğenildi.