Cuma akşamları belli bir seyirci kitlesi tarafından ilgi ile izlenen çocukluk dizisi sezon boyunca istikrarını korursa idare eder derecede bir reyting oranı ile yayınlanmaya devam ediliyor. Başrollerinde Burcu Özberk, Beren Gökyıldız ve Erdal Beşikçioğlu’nun bulunduğu dizide özellikle Selami Öztürk’ün canlandırdığı Gülay karakteri daha da ön planda olmaya başlıyor.

Müdür bey olan Mahir Boztepe’nin eşi olarak dizide yer alan Gülay Boztepe oğullarının ölümü sonrasında eşini yıllardır affetmiyor. Aynı zamanda oğlunu 7 kat suyun altından kurtarmayan bir babanın başka çocuklara aile bulmak istemesini yargılıyor. Bu yaşananlar ise izleyicilerin dikkatini oldukça çekmiş durumda.

Mahir Oğlunun Katili Mi?

Özellikle birçok izleyici tarafından Mahir Boztepe’nin neden kendisini oğlunun katil olarak gördüğü merak ediliyor. u sır dolu ailenin bazı bilinmezliklerinin cevapları 6. bölümünde bulunabilecek, 13 Kasım cuma akşamı ekranlara gelecek olan 6. yeni bölümden ilk fragmanın paylaşılması ile birlikte merakla yeni bölümü bekleniyor.

Merakla beklenen yeni bölüm ile ilgili Ayşegül ile parkta oturan Mahir Bey’in bir bankta oturup konuştukları dikkat çekiyor. Oğlunun katilini kendisinin yarattığını söyleyen Mahir Boztepe söylediği cümleler ile herkesi şaşırtıyor. Öte yandan Ayşegül’ün Mahir Boztepe’yi dudaktan öpmesi ise bir aşk kıvılcımı olarak yorumlanıyor.

Gülay Aldığı Haberle Şok Olacak

Gülay Boztepe’nin oğlunun hayatta olduğuna dair müjdeli bir haber alması ise tüm yaşananları farklı bir tarafa çekiyor. Çocukluk dizisi renksiz ve naif bir anlatım tarzı ile 6. bölümünde izleyicilere yeni bir etki bırakmaya hazırlanıyor. 6. bölüm fragmanı yeni yayınlanan sahneleri üzerine dizinin daha renkli bir hal alacağı da düşünülüyor.

Çocukluk dizisi hem küçük çocukların yaşadıkları anne baba hasretleri ve yeni bir aile bulma heyecanları ile devam ederken bir yandan da Mahir Boztepe ve Gülay Boztepe’nin eski yaşamlarına ışık tutuyor. Sırlarla dolu çocukluk dizisi artık daha da farklılaşarak renkli bir hal alacağa benziyor. Reytinglerde üst sıralarda yer alan dizi belli bir kesim tarafından seviliyor ve yeni bölümlerinin daha da heyecanlı olması ile birlikte bu izleyici kitlesinin artacağı düşünülüyor.