İngiltere’de görev yapan polis memuru Nick Taylor, kız arkadaşının da içinde bulunduğu eve kadın ve erkek alarak cinsel ilişki yaşıyorlardı. Bu yol ile kendilerine gelir sağlayan ikili para karşılığı ilişki yaşıyordu. Olaylar ortaya çıkınca polis memurluğu yapan Nick Taylor görevinden atıldı.

Kız arkadaşıyla birlikte, başkalarıyla cinsel ilişkiye giren polis memuru görevden atıldı

Para Karşılığı İlişkiye Giriyorlar…

Nick Taylor ve kız arkadaşı olduğu iddia edilen şahıs Eleanor Turner çifti internet sitesi üzerinden yaptıkları cinsel içerikli paylaşımlar ile kendileri ile ilişkiye girecek kadın ve erkek müşteri buluyorlar ve para karşılığı evlerine alıyorlardı. Hatta ücretin artması durumunda müşterilerinin evlerine gittikleri bile oluyordu. İnternet sitesi üzerinden yaptıkları bu reklamlar ile çok fazla takipçiye ulaştılar.

Kız arkadaşıyla birlikte, başkalarıyla cinsel ilişkiye giren polis memuru görevden atıldı

Olay görüntüler sağlık personelleri ve polis memurları tarafından da izlendi. Bunu duyan Nick Taylor ve kız arkadaşı olduğu iddia edilen şahıs Eleanor Turner çifti görüntüleri silip internet sitesi üzerindeki hesaplarını kapatmış olsalar da polis devreye girdi. Yetkili kişilerin edindiği kanıtlar ve belgeler sayesinde her şey gün yüzüne çıktı. Bu olayın gündeme gelmesiyle birlikte milletvekilleri de olay ile ilgili daha fazla soruşturma başlatılmasını istedi.

Polis Memuru Nick Taylor Görevinden Alındı!

West Midlands Emniyet Amirliği olay sonucunda yaptığı açıklama ile emniyet teşkilatının ve görevinin saygınlığını gözetmeyen polis memuru Nick Taylor ve kız arkadaşı olduğu iddia edilen şahıs Eleanor Turner çiftinin görüntülerinin ortaya çıktığını belirtti. Bu görüntüler çıkar çıkmaz olaya el atıp polis memuru Nick Taylor’u görevinden aldıklarını ve olay ile ilgili daha kapsamlı soruşturma başlatıldığı bildirildi.

Kız arkadaşıyla birlikte, başkalarıyla cinsel ilişkiye giren polis memuru görevden atıldı

Pişkin çift para karşılığı yaptıkları işi anlatırken sosyal medya platformunda oldukça ilgi gören bir çift olduğunu belirtti ve müşterilerine yetişemediklerini söylediler. Üst düzey bir emniyet personeli olan Nick Taylor ve sağlıkçı olan kız arkadaşı Eleanor Turner cinsel ilişkiye girme işini yıllardır sürdürdüğü iddia edildi. Sağlıkçı olan Eleanor Turner pandemi sürecinde de çok fazla kişi ile birlikte olup bu birlikteliklerinin ardından hastaneye gitmesi de sağlık çalışanları dâhil birçok kişiyi risk altında sokması da olayın sorumsuzluk boyutunu ortaya koydu.