Son olarak Bay Yanlış dizisinde oynayan Can Yaman hem Türkiye’de hem de ülke dışında büyük bir hayran kitlesine sahip. Geçtiğimiz günlerde İtalya ile reklam anlaşması yapan Can Yaman yakın zamanda da dizi için anlaşma yaptı.

Can Yaman Türk dizi sektöründe son yıllarda en çok aranan isimlerden biri oldu. Şimdilerde ise yurtdışında açılmaya hazırlanıyor. Can Yaman İtalya ve İspanya gibi ziyaretlerinde çok büyük bir hayran kitlesi tarafından karşılanıyordu.

Büyük bir kitle tarafından takip edilen ve seven bir isim olması sebebiyle İtalya’da başrol oynamaya karar verdi. İtalya’nın önde gelen yapım şirketleri ile anlaşma yaptı. Yaptıkları anlaşma bugün resmi olarak İtalya’ya duyuruldu.

Can Yaman “Çok Mutluyum”

İtalya’nın ünlü radyo istasyonlarından biri Can Yaman ve yapımcı Luca Bernabei’yi konuk aldı. Can Yaman çok fazla teklif aldığını söyleyerek çok mutlu olduğunu bildirdi. Aynı zamanda pek çok farklı ülkeden teklif alıyor olmasını daha da mutlu edici olarak ifade etti.

Anlaşma sağlandı! Can Yaman İtalya'da başrol oynayacak

2021 yılında çekimleri başlayacak olan Sandokan dizisi İtalya’daki hayranları tarafından büyük bir heyecan ile bekleniyor. Can Yaman bu rolü gerçekleştirmek için öncesinden büyük bir hazırlık aşamasına girecek.

İtalyan halkı büyük bir heyecan ile dizinin yayınlanmasını Beklerken dizide Can Yaman hangi rolü oynayacağı da henüz belli değil. Can Yaman çok yakın bir zaman sonra İtalya’ya giderek kampa girecek.

Can Yaman Kimdir?

8 Kasım 1989 doğumlu olan Can Yaman İstanbul’da dünyaya geldi. Ailesinin tek çocuğu olan Can Yaman 5 yaşındayken annesi ve babası boşandı.

Dedesi Yugoslav, anneannesi ise Makedon kökenlidir. Lise eğitimini İtalya’da gören Can Yaman daha sonra üniversite eğitimi için İstanbul’a geldi. İstanbul’da Yeditepe Üniversitesi’nde Hukuk Fakültesinde burslu bir şekilde okumaya başladı.

Üniversiteden 2012 yılında mezun oldu. 2018 yılında Erkenci Kuş dizisi ile herkese kendini tanıttı. Son projesi olan Bay Yanlış ‘ta herkes tarafından çok büyük bir beğeni toplasa da reytinglere karşı daha fazla direnemeyerek final yaptı. Şimdilerde ise İtalya’da başrol oynayacağı dizi ile anlaşma aşamasında bulunuyor.