Hem manken hem de oyuncu olan Çağla Şikel uzun bir süredir televizyon projelerinden uzak duruyordu. Dijital platformlarda çalışan ve özel defilelerde bol gösteren Çağla Şikel çok önemli bir proje ile yeniden ortaya çıkıyor. Pek çok alanda çalışan Çağla Şikel’in sunuculuk yapacağı bu program çok konuşulmaya başladı. Sosyal medyada da çok konuşulan önemli bir konu oldu. Önemli programlarda ve ödül törenlerinde en çok tercih edilen sunucu Çağla Şikel olmaktadır.

Bu yeni projesinde de sunuculuk yapacak olan Çağla Şikel diğer programlardan çok daha farklı bir yarışma programı ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Çok yakın bir zamanda yayına girecek olan bu program büyük bir heyecan ile bekleniyor. Reyting rekorları kıracağı düşünülen programın yayın günü henüz belli olmadı.

Fox Tv Ekranlarındaki Yeni Yarışmanın Sunucusu Çağla Şikel!

Son zamanların en çok konuşulan konularından biri Çağla Şikel ve Fox TV’de yayınlanmaya başlayacak olan yarışma programı oldu. Bu programın yapımını Provizyon Medya üstlendi. Bu programın diğer bütün programlardan farklı olması çok büyük bir izlenme alacağını gösteriyor.

Çağla Şıkel, Fox TV ekranına yeni bir yarışma programıyla geliyor

Yakın zamanda fragmanı yayınlanan bu programda aksesuar ya da başka türlü ürünlerin fiyatları tahmin edilerek doğru tahminde de o ürün sizin oluyor. Son zamanlarda çıkan en güzel programlardan biri olmaya hazırlanıyor. Çok yakında yayınlanması büyük bir heyecan ile bekleniyor. Aynı zamanda sunucusunun Çağla Şikel olması mutlu eden bir diğer haber oldu.

Hepsi Benim Programının İlk Tanıtımı Yayına Girdi!

Fox TV ekranlarında yayına girecek olan Hepsi Benim programının sunucusu Çağla Şikel olacak. Yeni yayınlanan tanıtımı ile şimdiden çok beğenilmeye başladı. Tanıtımda Çağla Şikel üzerinde yer alan takı ve aksesuarların fiyatları tahmin ediliyor.

Doğru tahmin eden kişiler ise o ürüne sahip olma hakkı kazanıyor. Hayatın her alanında kullanılan pek çok çeşitli ürünlerin fiyat tahmini yapılarak en yakın tahmini yapanın kazanacağı bir yarışma programı olacak. Hediye çeki ödülü ise Hepsi burada ile karşılanıyor. Daha önce benzeri yapılmayan bir yarışma programı olmasından dolayı şimdiden dikkat çekmesini sağladı.