Bülent Ersoy geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda bulunan ünlü bir kürk mağazasında kameralara yakalandı. Dışarıda kendisinden görüntü almak için bekleyen magazincilere ‘onlar benim çocuklarım, bekletmeyin, içeri girebilirler’ diye haber yolladı. Destan fiyatlı kürkünün son provasını da kameralar karşısında yaptıran Bülent Ersoy her zaman ki tavırları ile dikkat çekti. Bülent Ersoy’un provasını olduğu kürk son derece gösterişli gözüküyordu. Beyaz esnek kışlık bir kumaşın üzerine yapılmış kar tilkisi kürkü göz alıyordu. Bülent Ersoy hayvan severlerin tepkisini umursamadan yine magazin gündemine oturmayı başarmış gibi gözüküyor.

Bülent Ersoy, 40 bin TL'ye kürk yaptırdı! - Magazin haberleri

Beyaz Kar Tilkisinin Kürkünden Tam 40 Bin TL’lik Kürk

Provasını kameraların karşında yaptırdığı şık kürkün fiyatı herkesi şoke etti. Bülent Ersoy beyaz ve pürüzsüz görünüme sahip olan bu kar tilkisi kürkünün tam 40 bin TL’ye mal olduğunu açıklayınca gazetecilerin şaşkınlığı yüzlerinden okundu. Bülent Ersoy’un hakiki kürk giymekten hayvan severlerin tepkisinden çekinmediği de hallerinden anlaşılıyordu.

Bülent Ersoy, 40 bin TL'ye kürk yaptırdı! - Magazin haberleri

Hayvan Severlerin Sitemleri Sosyal Medyada Yankı Yapacak

Kürkün hem fiyatı ile hem de orijinal hayvan derisi olması ile Bülent Ersoy hayvan severlerin tepkisini çekmeyi başardı. Fiyatını ve gerçek hayvan derisi olduğunu öğrenen gazeteciler Bülent Ersoy’a ‘hayvan severler sizi eleştiri yağmuruna tutacak, bu konuda ne düşünüyorsunuz’ şeklinde pek çok soru yöneltti. Bülent Ersoy ‘Ben yıllardır bu tepkilere alıştım artık’ şeklinde cevap verdi.

Bülent Ersoy, 40 bin TL'ye kürk yaptırdı! - Magazin haberleri

Diva Ersoy hayvan severlerin tepkisini azaltmak adına konuşmasına şu cümleleri de ekledi, ‘ Ben daha önceden satın aldığım ve bundan sonra da satın alacağım bütün kürklerimi Çağdaş Yaşamı Destekleme kurumuna bağışlayacağım. Bu bağış için özel bir gece düzenleyeceğim.

Bülent Ersoy, 40 bin TL'ye kürk yaptırdı! - Magazin haberleri

Özel konuklarım olacak, geceye ben de katılacağım. Açık artırma sistemi ile kürklerimi satışa çıkaracağım. O gece bütün kürklerimin satılmasını sağlayacağım. Böylece çağdaş yaşam derneği adına çok yüklü miktarda gelir oluşturulmasını sağlayacağım.’

Diva Bodrum Telaşında

Bülent Ersoy Önümüzdeki günlerde Bodrum’da yeni aldığı villasına gideceğini bunun için çok telaşlı olduğunu da söyledi. İki ay gibi uzun bir süre kalacağını bu yüzden detaylı bir alışveriş telaşına düştüğüne dile getiren Diva, pandemi döneminde gözlerden uzakta olmak istediğinin altını çizdi.

Bülent Ersoy, 40 bin TL'ye kürk yaptırdı! - Magazin haberleri